2737
2739
عنوان

خانما دلیل اینکه بعضی مردا برای زنشکن خودشونو

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنشون از خودش یه چیزی نشون داده!ولی خب متاسفانه تو ایران فقط به قیافه و هیکل زن نگاه میکنن اگه خوب ن ...

نه ربطی نداره.

ابجیه زنعموی من نزدیک ۴۰سالشه مجرد بود.الان با یه اقایی عقد کرده که اقاهه زنو بچشو از خونه بیرون کرده تا اینو بگیره.

این خانوم نزدیک ۱۲۰ کیلو وزن دارن.ممه هاش عین ایر بگ تو حلقشه سر ارنجاش و زانوهاش سیاهه کلا پوست بدنش انگار چرکه دندونا جلوشم هم زرده هم نا منظم دماغشم یه استخون بد شکل داره انگار شکسته شده.تازه باباشم نزدیک ۳۰ سال پیش ازدست زنعموم و ابجیاشو مامانشون فرار کرده.خونه ماشینو پولو شناسنامشو گذاشته ودر رفته.الکی به بقیه میگن دزدیدنش.انگار مثلا کی بوده که بخوان اینو بدزدن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728
یا خدا مادر فولاد زره😅😅

مادر کی فولاد زرست؟🤔

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
نه ربطی نداره. ابجیه زنعموی من نزدیک ۴۰سالشه مجرد بود.الان با یه اقایی عقد کرده که اقاهه زنو بچشو ا ...

خب منم همینو گفتم دیگه   

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
نه ربطی نداره. ابجیه زنعموی من نزدیک ۴۰سالشه مجرد بود.الان با یه اقایی عقد کرده که اقاهه زنو بچشو ا ...

اره عزیزم اینم همینه بعد جالبیش اینه میره مانتو لباسی بخره شوهرش میگه زیاد قشنگ نخر چشم میخوری که همه خندشون میگیره🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خلاصه فقط به شخصیت و ذات مرد بستگی داره

بعضی مردا اتوماتیک زن پرستن مثل داییا من

وقتی خواستین ازدواج کنین ببینین بابای پسره چقدر زن شو دوست داره و بهش توجه داره

چون پرا از پدر می آموزند

بابابزرگم زن دوست بود داییام مثلشن😂😃

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
2738
خب منم همینو گفتم دیگه    

شما گفتی به قیافه وهیکل زن ربط داره که من مثالی زدم که حرف شمارو نقض کرد😁

خلاصه فقط به شخصیت و ذات مرد بستگی داره بعضی مردا اتوماتیک زن پرستن مثل داییا من وقتی خواستین ازدو ...

والله میگن شانس این خانومه چون اقاهه قبل ازدواج چشم و گوشش یکم میجنبیده

الان ک چشمش فقط ایشونو میبینه😁

والله میگن شانس این خانومه چون اقاهه قبل ازدواج چشم و گوشش یکم میجنبیده الان ک چشمش فقط ایشونو میبی ...

میدونم...شاید باورت نشه ولی چند تا از داییا منم قبل ازدواج سر گوششان می‌جنبید ولی الان فقط همونو میبینن

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍

دلیلش اینه یه زیر آبی چیزی میره مجبوره باج بده😐

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
2706