2737
2734
عنوان

بورسی ها بیان

152 بازدید | 11 پست

سلام به همه ... من تازه وارد بورس شدم با همون سهام عدالت ولی نمیدونم چرا دارایمو زده صفر ...

مگه نه که همون سهامت باید توی داراییت باشع 

الان هم که میخوام خرید کنم میزنع موجودی کافی نیست....

چرااااا؟ قبل اول ین خرید باید برداشت یا واریزی انجام بدی ؟؟؟

عزیزم سهام عدالت هنوز نیومده تو پرتفو.

شما کد بورسی گرفتی باید حسابت رو شارژ کنی تا بتونی سهام بخری.

سهام عدالت فعلا لنگ در هواست. فقط میتونی ۶۰ درصدشو الان بفروشی.

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵
عزیزم سهام عدالت هنوز نیومده تو پرتفو. شما کد بورسی گرفتی باید حسابت رو شارژ کنی تا بتونی سهام بخری ...

جدی میگین ،، یعنی چی ؟؟ یعنی هنوز نمیاد تو حساب 

؟؟ پس فعلا ها نمیشه با سهام عدالت خرید و فروش کرد؟

کی وارد حساب میشه نمیدونین شما ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی میگین ،، یعنی چی ؟؟ یعنی هنوز نمیاد تو حساب  ؟؟ پس فعلا ها نمیشه با سهام عدالت خرید و فروش ...

نه عزیزم نیومده. نمیدونم فعلا هیچکس نمیدونه که کی میاد... ولی شنیدم من ۲۲ بهمن ۱۰۰ درصد سهام قابل فروش میشه و میشه کلا فروختش

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵
2728
نه عزیزم نیومده. نمیدونم فعلا هیچکس نمیدونه که کی میاد... ولی شنیدم من ۲۲ بهمن ۱۰۰ درصد سهام قابل فر ...

چه بد و مسخره ،،، حالا که دیدن همه سهام هاشونو ازاد کردنه ... یه کاری میکنن که همه مجبور بشن بفروشنش 

چه بد و مسخره ،،، حالا که دیدن همه سهام هاشونو ازاد کردنه ... یه کاری میکنن که همه مجبور بشن بفروشنش ...

نه میتونی نفروشی. منم عمرا نمیفروشم. میزارم قیمتش رفت بالاتر  اگه احتیاج داشتم میفروشم. الان فروشش ضرر.

عضویت قبلی ۹۶/۰۹/۱۵

الان که نیومده تو پورتفو .تازه اگه اومده باشه هم شما چجوری میخواید خرید کنین قبل اینکه چیزی بفروشین .برای خرید یا باید حسابت رو شارژ کنی یا از سهامهای قبلیت بفروشی که پول برا خرید داشته باشی

2738

اگه قرار بود سهام ها وارد بورس نشن چرا این همه میگفتن باید احراز هویت کنید و کد بوررسی بگیرید ..

همون اول مبگفتن قرار نیست وارد پرتفوی بشه و فقط میتونید بفروشید که مردم این همه اذیت نمیشدن ..