2737
2739
عنوان

پیشنهادتون برای محرم امسال چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1913 بازدید | 143 پست
عزیزمن میدونی ک بعد از چندسال یا سرطلان حنجره میگرن یا تارای صوتیشون پاره میشه  خیلیم کارشون را ...

اینم میدونی اون کارگر هم که خرجی زن و بچه ش درمیاره کلی مریضی میگیره ی مثال ساده برا نون زن و بچه تو این حمل اسباب اثاثیه دچار دیسک میشن برا چندر غاز به عمل میشکن کول برا از جونشون میزنن جا بر کف هستن هر کس ی اعتقادی داره ولی من شنیده بودم میگفتن برا امام حسین بخونن نه پول چرا قبول نداریم از این راه تیلیاردر میشن کم بخونن شغل دیگه ای انتخاب کنن برا امرار معاش البته این نظر منه شما نظر دیگه ای داری که طبیعی و قابل احترام 

خواهشا همه تو خونه هاتون عذاداری کنین میدونین چقدر بیمارستان ها شلوغ و مدرسه ها به خاطر این بیماری باز نمیشه و کلاس اولی ها چقدر براشون سخته چه برسه که همه بریزن تو مسجد و خیابون  دیگه بیمارستان و کادر درمان و خانواده ها چقدر عذاب میبینن اون هایی که شیعه هستن و قرآن و قبول دارن اسم این کار حق الناس نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنن فقط چادر بزارن میرن بهشت خواشا دروغ و حسادت و غیبت و حق الناس و ..... هم جز اولویت اول 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاصله اجتماعی،ام که رعایت کنین کافیه یه نفر،اونجا ناقل باشه باز،هم امکان انتقال هست چه اصراری دارین ...

اینقدری که مخالفین اصرار دارن هیئت و مسجد باعث انتقال کروناست و تعطیل کنین ، ما اصرار نداریم عکسشو ثابت کنیم.

مراسم هست ، کسی دوست داره میره، کسی دوست نداره نمیره

چه اصراریه  که همش دارن توی ذهن مردم اینو القا میکنن تجمع محرم باعث بالارفتن آمار میشه؟؟؟

هنوز محرم نیومده و آنار کرونا بالا نرفته ، یه عده دارن فقط جو سازی میکنن که ذهن مردم رو مشوش کنن

ما شهرمون کوچیکه . ماه مبارک مساجد فعال بودن . وضعیت سفید باقی موند . اما به محض باز شدن تالارهای عروسی ،اولین آمار ثبت شد و وضعیت به قرمز رسید .

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2728
همچنین سعی کنیم اصل مطلب رو بفهمیم.... کج_فهم# نباشیم... منطق# بخوانیم و بدانیم

بی فایده است بانو

به خواب زده ان

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
هنگام سفرهای نوروزی، خرید سال نو، مراسمات تجملانه عقد و عروسی، خرید جهیزیه اشرافی، خرید کادوهای تولد ...

رفتگرارن زحمت کش رو یادت رفت خواهراینا یه عده ان ک سرحرفای خودشونم نیستن بنطرم بحث بی فایدس 

از همین جا اعلام می‌کنم بی سواد منم کج فهم متعصب هم منم نادون و بی مطالعه هم منم 🤣🤣همه ش منم😂😂

هر طور دوست دارید میتونید خودتون رو معرفی کنید....این دیگه به خودتون مربوطه بزرگوار....

اما بد نیست ظرفیت شنیدن نظر مخالف هم در همه ما رشد پیدا کنه و از روی انصاف به بحث بشینیم که خدا آگاه از درون و نیت همه انسان هاست.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

من پارسال هم همینکار کردم

بیرون کم رفتم چون فقط برای شو و دید زدن میان بیرون

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
رفتگرارن زحمت کش رو یادت رفت خواهراینا یه عده ان ک سرحرفای خودشونم نیستن بنطرم بحث بی فایدس  

حق با شماست بحث بیشتر از این جنبه جدل میگیره و از جدل هم نهی شده و فایده نداره

کسی که قلبش روشن به نور ایمان باشه حتی به اندازه سوزنی متوجه خواهد شد..کسی هم که طبق آیه قرآن صمم بکم عمی باشه به هیچ طریق آگاه نمیشه

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
ذخیره بانک خون داره تموم میشه  خون نذر کنین اگه شرایط جسمی خوبی دارین خون اهدا کنین

کسی که فقر اهن داره میتونه خون اهدا کنه؟

2706