2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما با حرف مردم وارد شدی یا با اموزش و تحلیل که الان حرف بقیه تاثیری روت داشته باشه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740
شما با حرف مردم وارد شدی با با اموزش و تحلیل که الان حرف بقیه تاثیری روت داشته باشه؟

بخدا همینا میرن صف فروش درست میکنن

دیروز یکی میپفت همین الان میخوام سهممو با ضرر بفروشم.طرف نمیدونست که جمعس حتی 

یا خدای بورس

برای شادی روح پدرم صلوات ممنون🙏
#فوری قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران رأی نیاورد

منم اینو خوندم ولی تاثیرش روی بورس🤔🤔🤔🤔🤔🤔

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
بازار نیمه دوم بهتر میشه نهایت تا دوشنبه  اصلا صف فروش نرید اینها همش اردر ترسه

دو هفته س همینو میگن. ولی این بی سوادای صف نشین اجازه نمیدن بازار روال عادیشو طی کنه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
دو هفته س همینو میگن. ولی این بی سوادای صف نشین اجازه نمیدن بازار روال عادیشو طی کنه

البته اخبار تو روند بازار بی تاثیر نیست این تایید و تکذیبها

برای شادی روح پدرم صلوات ممنون🙏
نخیرعزیزم باحرف مردم واردنشدم گفتم شاید کسی که سواد بورسی داره بیادتوتاپیکم

سواد بورسی رو خیلیا دارن، ولی این ملتوصف نشین کل معادلات رو ریختن بهم

2706