2733
2734
عنوان

یه حس ششم بیاد... خواهشا فقط حس ششم ها..😲

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 106 پست
پس دیگه حرفاشون باور نمیکنممم

ارع نباید باور کرد... البته چیزیه که شانسی ممکن کسی درست بگه 

اما ن اینکه کی ازدواج میکنم !!!

.. رفیق دعا کن ... دعا کن واسه عاشقا
ارع نباید باور کرد... البته چیزیه که شانسی ممکن کسی درست بگه  اما ن اینکه کی ازدواج میکنم !!!

من یکیو میشناسم با یه نیروهایی در ارتباط بود میفهمید ازش پرسیدم همزاد یا چشم سوم داری؟ گفت نه یه چیز بالا تر کاربریش لغو شددددد

خیییلی مطمئن حرف میزد یه چیزی گفت راجع به دیروزم اتفاق افتاد😑

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یکیو میشناسم با یه نیروهایی در ارتباط بود میفهمید ازش پرسیدم همزاد یا چشم سوم داری؟ گفت نه یه چیز ...

کو الان

اسمش چی بود؟

ارع نباید باور کرد... البته چیزیه که شانسی ممکن کسی درست بگه  اما ن اینکه کی ازدواج میکنم !!!

من مبخواستم ببینم زمینمون کی فروش میره🤣اخ خیلی عجله داریم

کلا یه چیزی گفتن نابود شدم

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋
2731
مومشکی هستی با یک غم بزرگ توچشمات لباستم فکرکنم تیره هستش و لبهای متوسطی داری و قلب شکسته تازگیهابای ...

همه چی درست گفتی به جز رنگ لباس..

2738
مومشکی هستی با یک غم بزرگ توچشمات لباستم فکرکنم تیره هستش و لبهای متوسطی داری و قلب شکسته تازگیهابای ...

میشه بگی عشقم چه حسی نسبت به من داره؟

تراخدا

میشه بگی کنکورمو چجوری میدم؟ رشته و شهر مورد علاقه میشه یا ن؟؟؟

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
همه چی درست گفتی به جز رنگ لباس..

عزیزم هر حس شیشمی ک نمیتونه رنگ لباس و درست بگه مگه اون ک علم وغیب نداره .الان صددرصد درباره عشقت یا یک غم بزرگ زندگیت میخواهی بپرسی و دلت بدجور گرفته والانم چشمات اشکی و فکرمیکنی دنیا به اخررسیدهش

عزیزم هر حس شیشمی ک نمیتونه رنگ لباس و درست بگه مگه اون ک علم وغیب نداره .الان صددرصد درباره عشقت یا ...

اره دقیقا... فقط بگو چه حسی بهم داره..

وقراره اخرش چی بشه؟

رشته فکر نکنم اون چیزی ک میخواهی بیاری ولی شهری ک دوست داری میری

تو بر عکس همه گفتی😂😂😂😂 ببینیم حرف کی درست از آب در میاد....😂😅 حالا بهم بگو چقدر از رشته مورد علاقه پایین تره اون رشته قبولیم؟؟؟؟

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
2706