2737
2739

همونیم که گفتم دختر خالم یه سال ازم کوچیک تره و پارسال چند روز مونده ب کنکورم دو بار توی مسجد و وسط نماز بهم گفت هرچی فکر میکنم تو هیچی قبول نمیشی. دولتی نیاوردم پارسال و گند زدم قشنگ، حالا دیشب خالم ی چیزی آورده بود برامون و اندازه یه چند دقیقه ای همسایه هامونو جلو در دیده بود و جلو مامانم بهشون گفته بود ، تورو خدا دعا کنین برا غزل اینا که امسال دیگه قبول شه و بره و مثل پارسالش نشه که چیز خوبی نیاورد😐😐😐😐 خب بگو انگل دختر خودتم که امسال کنکور داره ، چرا هر سال چند روز مونده به کنکور دل منو میشکنی، انگار من خنگم‌ که چیزی قبول نمیشم و منتظر دعاهای خالمم.....دم خدا گرم که ذره ای دلشکستن من براش مهم نیس..‌‌‌.. ( تازه بیدار شدم و میخام برم سر درسم که این خبر فرخنده رو شنیدم)

با روح و روان کنکوریا با حرفاتون بازی نکنین اه

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 

هر کی این خبر رو برات اورده خیلی اشتباه کرده

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
هر کی این خبر رو برات اورده خیلی اشتباه کرده

مامانم گفت دیشب خالت وایستاده بود به دعا و ثنا کردن و به همه هم توصیه میکرد دعا کنین ک امسال نمونه دیگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غزل خانوم اون خانوم ده  بیست سال دیگه کجای زندگی توعه؟ هیچ جا  پس به هیچی حسابش نکن بشین درستو بخون 

مبادا بخاطر حرفای چرت اون درستو ول کنی این یه هفته اخر رو نخونی 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2728
مامانم گفت دیشب خالت وایستاده بود به دعا و ثنا کردن و به همه هم توصیه میکرد دعا کنین ک امسال نمونه د ...

نباید مامانتون میگفت بهتون اینو 

😂

منمکنکوری هستم با این تفاوت سال اولم هست و هیچی ننیشم😂

انشاءالله سال دیگه پزشکی

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
غزل خانوم اون خانوم ده  بیست سال دیگه کجای زندگی توعه؟ هیچ جا  پس به هیچی حسابش نکن بشین د ...

برام مهم نیستش اما استرسامو ک تا حدودی کنترل کرده بودم ، بیشتر کرد

2738

عزیزم حرف آدم نادان ذره ای برات مهم نباشه، بلند شو محکم تر و مصمم تر بخون، برات دعا میکنم از ته دل که هر رشته که دوست داری با بهترین رتبه قبول شی، ان شاالله❤️❤️❤️

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
عزیزم حرف آدم نادان ذره ای برات مهم نباشه، بلند شو محکم تر و مصمم تر بخون، برات دعا میکنم از ته دل ک ...

ممنونم عزیزم 😘 میدونی دلم میگیره چون گفتن که بعدش دعا کنین دختر منم قبول شه ک مثل غزل اینا واینسته و قبول نشه

برام مهم نیستش اما استرسامو ک تا حدودی کنترل کرده بودم ، بیشتر کرد

میدونم بخدا میدونم  به خدا 

میدونم حرفای اونا هی یادتون میاد   اینکه اگه قبول نشی باز چی میگن و این حرفا  بخدا میدونم اینو 

ولیییی  باور کن اگه بخوای بهشون  فکر کنی موفق نمیشی  

من بچه هایی رو میشناسم که ۴ الی ۵ سال پشت کنکور بودن بخدا و اخر پزشک شدن به نظرت بعد از پزشک شدنشون و قبول شدنشون کسی براش مهم بود که اینا چند سال مشت کنکور موندن؟ نه برا استادا مهمه  نه برا بیمارا  نه برا آدما و دوستات  وقتی قبول شی   پس صلا برات مهم نباشه چند سال موندی 

ممنونم عزیزم 😘 میدونی دلم میگیره چون گفتن که بعدش دعا کنین دختر منم قبول شه ک مثل غزل اینا واینسته ...

اصلا بهش فکر نکن، برات مهم نباشه حرفاش، ببین چقدر درگیرته همش در حال تجسس در کاراته، برو بشین درستو بخون، حتما قبولی💪✌️👌

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 

مگه میشه خاله به خواهر زاده تیکه بندازه 

من تموم جون و عمرم خواهرزاده هامن اندازه ی دختر خودم دوسشون دارم 

خدا نکنه یه روزی بخوام تیکه بهشون بندازم 

عزیزم این حرفا باد هواست اصلا نباید بهش فک کنی 

چون ارزش فکر کردن نداره انشاالله رشته ی دلخواهتو قبول میشی 😊😊😊

خدایا شکرتتتتتتت 
2706