2733
2739
عنوان

زایمان زودرس یا سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 36 پست
هزینش چقدره ؟؟ ب دکترم پیام دادم منتظرم جواب بده برم پیشش

بیمارستان زایشگاه با دفترچه هزینه نمیگیره بی دفترچه دو سال پیش 20 تومن بود.

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
خوبه که عزیزم من دیروز کلا یک بار بچم تکون خورد رفتم دکتر قلبشو چک کرد گفت مشکلی نیست بعد گفت یه چی ...

وای خدا از زبونت بشنوه من خیلی نگرانم دارم دیوونه میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخونم چیزی راجب کم شدن تحرک ننوشته بود 

احتمالا سایت اشتباه یا مقاله اشتباه میخونی 

از هفته ۳۰به بعد همیشه احتمال کمـشدن حرکات هس بچه بزرگ میشه جا کمه

در مورد ان اس تی هم باید تو این سن حاملگی بدونی

اینجوری خودت راحتتری استرس،بیجا نداری همیشه ام اماده ای

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731

پنج بار تکون خوبه من تجربه دارم بچه من اصلا تکون نمیخورد در ضمن زیر پنکه وکولر بخوابی بچه خودشو جمع میکنه یه لیوان شیر داغ بخور یه چیز شیرین بخور به پهلوی چپ بخواب انشالله که مشکلی نیست

من دوروز پیش آبریزش داشتم۳۲هفتم وتکوناش کم بود رفتم سریع اورژانسی فرستادن بیمارستان آب دورش کم شده ب ...

من دو روز پیش سونو وزن رفتم خداروشکر همه چیش خوب بود هیچ مشگلی نداشت ولی باز میترسم ایشالله ک چیزی نیس منتظره پیامه دکترم ج بده میرم پیشش

2738
من دوروز پیش آبریزش داشتم۳۲هفتم وتکوناش کم بود رفتم سریع اورژانسی فرستادن بیمارستان آب دورش کم شده ب ...

من بچمو 32 هفته از دست دادم.بارداری دوم انقدر استرس داشتم و فکر و خیال میکردم خیر ببینه انشاا..  مامای بیمارستان بهم میگفت هر وقت کوچکترین استرسی گرفتی بیا خودم قلبشو چک کنم نخواستی ان اس تی میگیرم.

من از هفته 20 هی میرفتم پیشش.از 30 هفتگی هم دکترم گفت باید هر هفته بری ان اس تی بدی.

آخرش 36 هفته زایمان کردم.

من تو همین نی نی سایت میخونم 

تو نی نی بان بخ ن خیلی جامع و عالی توضیح داده گاها بچه ها از بی تجربگی چیزایی اینجا میگن ک شاخ درمیاری

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من دو روز پیش سونو وزن رفتم خداروشکر همه چیش خوب بود هیچ مشگلی نداشت ولی باز میترسم ایشالله ک چیزی ن ...

چیزی نیست نگران نباش الان برو ی چیز شیرین بخور دوستمون گفت خوبه .خب خداروشکر نگران نباش عزیزم 

چرا از دست دادی علائمت چی بود؟؟

هیچ علامت یا مشکلی نداشتم.

ساعت 4 صبح تکون میخورد.

فرداش ساعت 12 ظهر تو مطب بودم نوبت ویزیت داشتم دکتر نتونست صدای قلبشو بشنوه فرستادم سونو اونجا بهم گفتن قلبش نمیزنه😢😢😢

2706