2733
2734
عنوان

داغونم پسرم خوب حرف نمیزنه

479 بازدید | 30 پست

پسرم سه سالو نیمشه در حد بیست کلمه صحبت میکنه به هر دری زدم نمیدونم چرا جواب نمیگیرم .راه رفتن وسینه خیزشم دیر بود اخه چکارش کنم ؟؟؟😥😥😥

چقد کاردرمان بردیش چقد کنار هم سن خودش گذاشتیش؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

چرا نگرانی؟ بچه باید چند سالگی حرف بزنه؟ 

من. گسر عموم حرف نزد یدفعه جمله گفت

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب عزیزم ببرش پیش گفتار درمان ارزیابی بشه مشکل رو پیدا میکنه

و بهش تمرین میدن

دختر من اختلال تولید آوا داشت با ۸ جلسه خیلی خوب راه افتاد

اصلا هم به کسی نگو میبریش گفتاردرمانی

یه بچه ای از فامیل ما میگفتن که وقتی بچه بوده  لکنت شدید داشته به قدری هم دیر زبون باز کرده که بقیه خیلی ترسیدن که حرف نزنه 

بخدا الان تنهایی یه جوری یه جمعو دست میگیره  من باور نمیکردم این حرفا رو راجع بهش  

شما هم سخت نگیر و استرس نداشته باش   البته طبیعیه که به عنوان یه مادر نگران باشی ولی حدسای بد تو ذهنت نزم ببرش گفتار درمانی  البته من مجردم سر در نمیارم ازین چیزا  ولی فکر کنم گفتار درمانی خوب باشه  نمیدونم شایدم اون مال یه چیز دیگه ست 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2738
الان باید جمله بگه ولی نمیگه باید داستان کوتاه تعریف کنه 😣😣

نگران نباش مامان 

حرف میزنه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

گلم حتما ببرش پیش یه دکتر خوب ، تهرانی ؟ ببر پیش دکتر محمدصادق آزادگان شاگرد دکتر قریب بوده ، یه پیرمرد با سواده،  آدرسشم سمت مترو قلهک هست ، زنگ بزن ۱۱۸ شماره مطبشو بگیر

والله  برادرزاده  من  ۳ساله  و نیمش بود کلمه کلمه حرف نیزد  ما اینقدر حرص میخوردیم  ولی بعدش  یهووو جمله  میگفت بلبل  شد😍😍😍

ببین  بچه با بچه فرق داره  بعضیها دیر حرفن

اگه دکتر بردی  کفته  سالمه

بیخیال باش   درست میشه

بمن رفته  تاپنج سالگی،حرف نزدم اما همینکه شروع کردم دیگه نبستم .نگران بشی،از جیبت رفته..فرصت بده بهش..من خودم بودم اطرافیانمم بودن .باشه که زوزی اینقده حرف،بزنه بگی،ساکت باش  

الهی و ربی من لی غیرک
بمن رفته   تاپنج سالگی،حرف نزدم اما همینکه شروع کردم دیگه نبستم .نگران بشی،از جیبت رفته..فرصت ...

مشکل ارثی که داریم بچهای خواهر شوهرم و احتمالا شوهرم دیر حرف زدن .نمیدونم منکه دارم دیونه میشم

2706