2733
2734
عنوان

رشته چی انتخاب کنم

142 بازدید | 9 پست

دوستان من امسال کنکور دارم ولی بخاطر شرایطی ک برام پیش اومد و کرونا نتونستم برای کنکور درس بخونم و کار ارایشگری رو ادامه دادم الانم قصد زدن سالن دارم اما هزینش خیلی زیاد میشه و یکی از اهدافمه الانم میخوام دانشگاه آزاد بخونم و میترسم در طول تحصیل نتونم شغلمو ادامه بدم از طرفی دیگه بین ۳ تا رشته واقعا گیر کردم ب نظر شما کدوم رشترو انتخاب کنم حقوق ..روان شناسی..مدیریت بازرگانی

تعداد رای : 16
نظرسنجی
حقوق
5
31%
روان شناسی
9
56%
مدیریت بازرگانی
2
12%

بابا مگه نمیخوای آرایشگر بشی؟ واسه چی چهار سال وقت و پولتو هدر بدی؟ 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گلم روانشناسی الان نه بازارش خوب نی  مدیریت بازرگانیم ک اوف پر شده اما همیشه دعوا و جنگ هست! ...

حقوق سخته 

ممکنه وقت بیشتریو ازش بگیره به نسبت اون دوتا 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
2731

ببین دانشگاه آزاد رفتی آرایشگری رو ب هیچ عنوان ول نکنی

دوتارو باهم برو ادامه بده شدنی هست

باید ببینی هدف وعلاقت کدومه..

من لیسانسم مدیریت بازرگانی بود...چرت وپرته.‌..حالا هدفت نمی‌دونم از این رشته چیه

آخه باهاش چیکار میشه کرد( مگه اینکه استخدامی جایی قبول بشی )

روانشناسی هم چرت...

حقوق هم چرت 

حقوق شاید خوب باشه بنظرم

بازار کارشون رو بررسی کن

ولی آرایشگری رو حتما ادامه بدی بخاطر تحصیل ولش نکنی... از ما گفتن

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152

من حقوقم اول علاقه بعدم مغزودرس خونی زیادوبعدم خودحقوق کارنیست براش باید توازمونا قبول بشی واقعااگه هدفت ارایشگریه رشته حقوق سنگینه وفرارالکی اذیت میشی

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
بابا مگه نمیخوای آرایشگر بشی؟ واسه چی چهار سال وقت و پولتو هدر بدی؟ 

دوست دارم تحصیلات داشته باشم آخه درسمم خوبه حیفه ادامه ندم و با ی دیپلم بمونم تو این دوره زمونه