2737
2739
عنوان

خونواده همسرم بهم میگن بی حیا

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 31 پست
اره.من خواستم پیش اونا مراعات کنم ولی همسرم اجازه نمیده میگه من تورو اینجوری میخام اگه مثل اونا میخا ...

از قدیم میگن به شهر کورها رسیدی ی چشمتو ببند فکر کنن توهم کوری واز خودشونی 

البته ی مثل قدیمه 

حالا یا تو جمع مثل خودشون بشو یا رفتو امد نکن 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
پس خودت باش  بازم رعایت بکن اما درون حد تابلو  مثلا روسری نپوش اگ نمیپوشی اما لباس آستین ...

بچها اشتباه برداشت نکنین من پیش اونا حجابم کامله فقط چادر سرنمیکنم و موهام یذره بیرونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو جمع اونا درست برخورد کن مثل اونا ...معلومه میگن بی حیا چون تو جمعی که اینچیزا براشون مهمه، تو نشو ...

مشکل اونا همه جاس ن فقط جمع خودشون 

ب جمع خونوادگی خودمونم کار دارن یا مثلا ب عکس پروف

2731

به نظر من اینکه برات مهم نباشه درست نیست

اونا هم الان جزو اطرافیانت حساب میشن

میدونم دو تا عقیده متفاوت سخته 

ولی خب شما اونجا که میری میانه رو باش 

اگه اونا بد رفتاری میکنن شما خوب رفتار کن تا بفهمن دارن اشتباه میکنن در مورد اینکه هر کسی طرز پوشش متفاوت یعنی اینکه بده

من بودم یجوری رفتار میکردم خودشون خجالت بکشن از رفتارشون

دقیقا من فک میکنم همین فکرو میکنن بااینکه من حتی سلامم ک میکنم نگاشون نمیکنم .همینه ک اذیتم میکنه ک ...

درکت میکنم. خیلی حس مزخرفی ب ادم دست میده.دوست مامان منم خیلی مذهبیه همیییشه فک میکرد من میخوام پسر اوسکولشو بدزدم وقتی تو جمع نشسته بودم دائم من و اونو چک میکرد😑😑😑😑😑😑خیلی بده ادم هیچ کاری نکنه درموردش از این فکرا کنن. ولی عزیزم بخاطر زندگیتون سعی کن نادیده بگیری حرفشونو. مهم شوهرته ک درکت میکنه و همونجوری ک هستی میخوادت

2738
مشکل اونا همه جاس ن فقط جمع خودشون  ب جمع خونوادگی خودمونم کار دارن یا مثلا ب عکس پروف

ببین میتونی سرتق بازی دربیاری و بگی همینی که هستم ولی نتیجه ش یکعمر اعصاب خردیه..

میتونی با سیاست برخورد کنی..پروفایلتو واسه فامیل شوهراگر عکس بدگذاشتی مخفی کن یااصلا نزار،،چه اصراریه...

شوهرت میخواد بگه پشتتم ولی مطمئن باش خوشش نمیاد کدوم مردخوشش میاد زنش بامردای غریبه باشه ...

قطعا جمع و دور همی اونها به درد شما نمی خوره مهم همسر شماست که عاقله و شما رو پذیرفته پس دلیلی ندار ...

اگر بخوادراحت و شادباشه و کارخودشو بکنه،،، باید کلا قطع رابطه کنه وگرنه ترکشهای این کار زندگیشو هدف میگیره..شوهرشم بعدمدتی خسته میشه...پس عقل و منطق میگه تو هرجمع طبق اداب همون جمع

اگر بخوادراحت و شادباشه و کارخودشو بکنه،،، باید کلا قطع رابطه کنه وگرنه ترکشهای این کار زندگیشو هدف ...

سر کارخانم‌ ببخشید یعنی هر جایی ادم به سلیقه دیگران عمل کنه که نمیشه دیگه شما خودت نیستی مگه ویترین مغازس که به دلخواه دیگران بچینی

بعدشم بله انسان باید در هر جمعی به اداب دیگران احترام بزاره خرده نگیره مسخره نکنه

نه اینکه پا روی. سلایق و عقاید خودش بزاره

ازین مذهبی خشکان؟ ما هم ی بار با دو تا از همکارا شوهرم رفتیم مسافرت اونا زناشون چادری بودن. ازونا ک میای خونه هم هنوز جلوت چادر میزدن. ماچادری داریم ولی میری خونشون یا میان خونت دیگه در میارن اینا اصلا ی چیزی بودن. من ک داشتم خفه میشدم کم کم.منم بی حجاب نیستم اما مثل اونا نبودم دیگه الان شوهرم هی میخواد دعوتشون کنه بهونه میارم

سر کارخانم‌ ببخشید یعنی هر جایی ادم به سلیقه دیگران عمل کنه که نمیشه دیگه شما خودت نیستی مگه ویترین ...

این سلیقه نیست که..این کلا رفتاربانامحرمه که در فامیل شما عرف رعایت نمیشده..مثلا اگر برعکس بود و فامیل شوهرت اوپن بود مشکلی نداشتی باهمان رفتار و برخورد خودت..سنگین رفتارمیکردی کسی نمیگفت باز باش...ولی طبیعتا باز بودن با مردهای بقیه واسه زنها سخته...و عرف هم این هست..میل خودته من دارم پیشنهادمیدم بالجبازی خودتو اذیت میکنی...

2706