2737
2734
عنوان

هرکسی دوسداره جواب بده گلای من

252 بازدید | 36 پست

سلام خانوما من ۲سال پیش یه نفرو دوس داشتم ب هرحال یه جورایی تواینستاپیامم داد بعد چن روز انفالوم کرد همومیشناسیم حالا چندروز پیش دیدم اون پسرو منم دیدسوارماشینش شدنگام کردگازدادصدای لاستیکاش بلندشدبعدساعت ۱۱شب شد یه نفر تواینستا باپیج فیک پ میداد میای باهم دوست شیم من بچه فلان شهرم و...منم گفتم راستشو بگو ب هرحال آنفالوش کردم باپیج فیک دیگه اومد بنظرشماممکنه اون بوده باپیج فیک تواینستا پیام داده؟اخه من همچین چیزی نداشتم فیک ومزاحم تو اینستانداشتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودشه میخاد امتحانت کنه

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️
2740
خودش بوده

اره گفتم چ ضایع خب این آشغال آدم تخسیه زورش میادباپیج فیک چرامیای آخرشم دراومد ب حرف بد زدن گفت من بچه گیلانم اونوقت مابچه گیلان نیستیم فقط میخواس کاری کنه ببینه من دوست میشم 

بهش بگو دلت برای لاستیک ماشینت بسوزه اینطوری گاز نده بو گند لاستیکت مارو کشت...بعدم بلاکش کن اون فیکو

فکر نکنه خودش فقط زرنگه تو نفهمیدی 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
بهش بگو دلت برای لاستیک ماشینت بسوزه اینطوری گاز نده بو گند لاستیکت مارو کشت...بعدم بلاکش کن اون فیک ...

اره کاش اینو بهش میگفتم تاخجالت میشد ای خدااین عقلم کارنکرد خوب چیزی گفتی اره بلاک کردم با ۳تافیک توی دوروز منم شرفشو بردم 

اره کاش اینو بهش میگفتم تاخجالت میشد ای خدااین عقلم کارنکرد خوب چیزی گفتی اره بلاک کردم با ۳تافیک تو ...

باز پیام میده 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2706