2733
2734
عنوان

خدایا خسته شدم با شب ادراری دخترم چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 40 پست

معمولا بیشتر شب ادراری ها تا ۷ یا ۸ سالگی با بچه هست  طبیعیه . قبل از خواب بهش عسل بده شاید کمتر بشه . ببین شب ادراریش دست خودش نیست و بعد از چند سال از بین میره ولی اگر بخاطر این مسئله تحقیرش کنی یا دعواش کنی که بچه واسه چیزی که دست خودش نیست احساس حقارت کنه اثرش تا آخر عمر باهاش میمونه و روی عزت نفسش به شدت تاثیر میزاره

فقط خودم میدونم چه لطفی بهم کرد که این بچه رو نصیبم کرد
استرس  و هیجانش تو روز بالا نیست؟زیاد دعواش نمیکنید؟ اگه نه که ببر از نظر جسمی معاینه بشه  ...

بچه برادرشوهرم تا 12 سالگی اینجوری بود اون پسر بود خیلی میترسم نکنه دخترم اینجوری باشه ...ولی دخترم خوب شده بود جیشش رو میگفت شبها درست از آبان پارسال تا 1 ماه قبل

نمیدونم چی شد الان 1 ماه که دیگه هر شب بدون وقفه جیش میکنه 

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه برادرشوهرم تا 12 سالگی اینجوری بود اون پسر بود خیلی میترسم نکنه دخترم اینجوری باشه ...ولی دخترم ...

مایعات بهش نده از بعدازظهر به بعد سردیجات نده 

دعواش نکن همون استرس میگیره بدتر میشه یکی دوبار تو خواب بیدارش کن دستشویی ببرش

معمولا بیشتر شب ادراری ها تا ۷ یا ۸ سالگی با بچه هست  طبیعیه . قبل از خواب بهش عسل بده شاید کمت ...

امشب خیلی دعواش کردم میدونم کارم اشتباه بود چند تا مشکل اساسی که استرس زیادی برام همراه داشته برام به وجود اومده این یکی رو دیگه نتونستم تحمل کنم دعواش کردم 😭😭😭😭😭😭😭

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪
2731
چند سالشه؟

4 سال و  7 ماه

دکتر ببرین راههایی هست مثل استفاده یک دوره ازتشهکای مخصوص سنسور دار که کودک رو شرطی می‌کنه بمحض احساس دفع ادرار بیدار بشه و راههای دیگه و...در هر حال تا درمان نشه یا خودبخود با بالا رفتن سن مشکلش رفع نشه همینطوره پس بهتره به خودتون و بچتون فشار نیارین یا از طریق دکتر درمان کنید یا پوشک سایز بزرگ مخصوص برای این منظور هست استفاده کنید تا خوب بشه ممکنه تا ۷ سالگی هم ادامه داشته باشه ولی درصد زیادی تا ۵ سالگی خوب میشن

مایعات بهش نده از بعدازظهر به بعد سردیجات نده  دعواش نکن همون استرس میگیره بدتر میشه یکی دوبار ...

بغل ساختمان ما یه آپارتمان داره ساخته میشه خونه ما کلا ترک بر داشته و پی ساختمان تکون خورده ترکها انقدر وحشتناک هر لحظه آدم فکر میکنه میخواد خونه خراب شه خیلی استرسم زیاد شاید دخترم به خاطر همین استرس گرفته چون همش میگه خدایا خونه ما رو خوب کن حتی رفتیم دنبال خونه بگردیم ولی اجاره ها انقدز گرون بود که دیگه چاره ای جز موندن تو خونه ندارم.از ترک دیوار موش اومد تو خونه تا حالا چند تا موش گرفتیم ترکها رو تا خدودی با سیمان پر کردیم ولی باز نمیشه وای خیلی از لحاظ روحی خسته ام خیلی خیلی 

امشب خیلی دعواش کردم میدونم کارم اشتباه بود چند تا مشکل اساسی که استرس زیادی برام همراه داشته برام ب ...

میفهممت بعضی وقتا ما مامانا وقتی زورمون به مشکلات زندگی نمیرسه سر بچه هامون خالی میکنیم .ولی تورو خدا تمام سعی ات رو بکن دیگه بخاطر این مساله دعواش نکنی اون بچه غیر از تو که مامانشی پناهی نداره .مطمئن باش کلی غصه میخوره که نمیتونه جلوی شب اداریشو بگیره .خوب وقتی این مساله دست خودش نیست دعوا کردن فایده ای نداره غیر از اینکه ممکنه مشکلات عصبی  دیگه ای مثل ناخن جویدن یا .... براش بوجود بیاد . فردا که بیدار شو برو ازش معذرت خواهی کن بگو من از تو ناراحت نیستم از چیز دیگه ای ناراحت بودم .بهش بگو میدونم دست خودت نیست .هیچ اشکالی نداره بزرگ بشی خوب میشی خیلی ها مثل تو هستن . 

2738
دکتر ببرین راههایی هست مثل استفاده یک دوره ازتشهکای مخصوص سنسور دار که کودک رو شرطی می‌کنه بمحض احسا ...

ممنونم عزیزم

میفهممت بعضی وقتا ما مامانا وقتی زورمون به مشکلات زندگی نمیرسه سر بچه هامون خالی میکنیم .ولی تورو خد ...

ممنونم از راهنماییت حتما این کار رو میکنم واقعا روحیه ام خیلی داغون فکر نمیکردم یه روزی انقدر در برابر مشکلی که پیش اومده برام کم بیارم و ناتوان بشم😭😭😭😭

بغل ساختمان ما یه آپارتمان داره ساخته میشه خونه ما کلا ترک بر داشته و پی ساختمان تکون خورده ترکها ان ...

عزیزم‌حتما برو شهرداری و ازشون شکایت کن .بکو  به خونه ما آسیب زدن .حتما پیگیری کن 

ممنونم از راهنماییت حتما این کار رو میکنم واقعا روحیه ام خیلی داغون فکر نمیکردم یه روزی انقدر در برا ...

بالاخره تو  هم آدمی یه طاقتی داری اشکال نداره بعضی وقتا کم بیاری . خودتو سرزنش نکن . منم بارها الکی بچمو دعوا کردم ولی بعدش که آروم شدم حتما ازش معذرت خواهی کردم و باهاش حرف زدم  و بهش گفتم میدونم اشتباه کردم سعی میکنم دیگه اینکار رو نکنم . اونم یاد گرفته هر موقع از روی عصبانیت دادو بیداد میکنه بعدش حتما میاد ازم عذرخواهی میکنه

بغل ساختمان ما یه آپارتمان داره ساخته میشه خونه ما کلا ترک بر داشته و پی ساختمان تکون خورده ترکها ان ...

خدا ازشون نگذره که گرونیا رو رفتار با بچمونم اثر گذاشته

نصف شب ببرش دستشویی حتما گرمی زیاد بده بهش

آخرم اگه درست نشد پوشکش کن چاره ای نیست

بنظرم برین پایین تر بشینید ولی حداقل اعصابت راحته

عزیزم‌حتما برو شهرداری و ازشون شکایت کن .بکو  به خونه ما آسیب زدن .حتما پیگیری کن

رفتیم شکایت کردیم ولی گردن نمیگیرن میگن کارمون تموم بشه بعدا میایم ببینیم چقدر ترک خورده و چه جوریه ترکها انقدر عمقی هستن که اون ور دیوار معلومه آشپزخونه رو کلا خالی کردم چون همش احساس میکنم کابینتها ممکنه بریزه یا کتده بشه نمیدونم چیکار کنم تو شهر هم غریبم شاید اگر نتونم تحمل کنم برم پیش خانوادم چند ماه بمونم پیششون دیگه نمیتونم این خونه رو تحمل کنم 

خانمی هر وقت بخاطر این مسئله از دستش عصبانی میشی با خودت بگو یالاخره هر بچه ای یه مشکل و یه ایرادی داره . مثلا بغصی بچه ها مشکلات قلبی دارن بعصی سرطان دارن یعضی لکنت دارن بعضی اوتیسم دارن بعضی فلج هستن و ... و بچه منم شب ادراری داره .و خدا رو شکر کن که مشکل بدتری نداره . مثل همه مادرها باید با مشکلات بچمون کنار بیایم و تحمل کنیم

2706