2737
2734
عنوان

خدایا خسته شدم با شب ادراری دخترم چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 40 پست
بالاخره تو  هم آدمی یه طاقتی داری اشکال نداره بعضی وقتا کم بیاری . خودتو سرزنش نکن . منم بارها ...

مرسی عزیرم حرفهات آرومم کرد 

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪
خانمی هر وقت بخاطر این مسئله از دستش عصبانی میشی با خودت بگو یالاخره هر بچه ای یه مشکل و یه ایرادی د ...

بله واقعا حق با شماست درست میگید

آموخته ام که وقتی ناامید میشوم ، خداوند با تمام عظمتش ناراحت میشود و عاشقانه انتظار میکشد که به رحمتش امیدوار شوم . . . خداوندا، خداوندا !!!قرارم باش و یارم باش ...جهان تاریکی محض است !!!می‌ترسم ،کنارم باش ......لطف خدا شاملم شد خدایا شکرت دخترم 28 دی 94 به دنیا اومد.وزن اولیه 76... وزن الان 71.. وزن هدف اول 70 ..وزن هدف دوم 68 .....5 کیلو کم کردن وزن در عرض 3 ماه فقط با کم خوری همه چی میخورم ولی کم 💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا ازشون نگذره که گرونیا رو رفتار با بچمونم اثر گذاشته نصف شب ببرش دستشویی حتما گرمی زیاد بده بهش ...

بله درست میگی باید حتما یه راهی براش پیدا کنم باید به استرسم غلبه کنم .از یه طرف کرونا.از یه طرف دوری خانواده.ازه یه طرف ترک و ریزش خونه.از یه طرف اومدن موش ..از یه طرف شب ادراری دخترم.از یه طرف دلدرد های خودم😭😭😭😭😭

دکتر ببرین راههایی هست مثل استفاده یک دوره ازتشهکای مخصوص سنسور دار که کودک رو شرطی می‌کنه بمحض احسا ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

2728

بااین اوصاف شما نیاز ب استراحت روحی داری اگر مجالی هست تا بیشتر خودتو بچت اسیب ندیدی یک فورجه سه ماهه بخودتون بدید برید خونه پدرتون

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
بااین اوصاف شما نیاز ب استراحت روحی داری اگر مجالی هست تا بیشتر خودتو بچت اسیب ندیدی یک فورجه سه ماه ...

بله واقعا اخرین راه برام همینه 

2740
عزیزم پسر منم پنج سالشه شب ادراری داره،،ما شب تا صبح یک یا دوبار میبریمش دسشویی،الانم باباش بردش،،،خ ...

کاش یه ساعت مشخصی برام داشت البته بیشتر وقتها 1 ساعت و نیم بعد جیش میکنه یعنی موقعی که خوابش حسابی عمیق میشه هر چی بیدارش میکنم بیدار نمیشه درست یه ربع طول میکشه بیدارش کنم بعد با گریه بلندش میکنم یه بار ساعتهای 4 تا 5 صبح 

عزیزم پسر منم شب ادراری داره بردمش دکتر گفت تا ۶ سالکی طبیعیع

من کاملا درکت میکنم الان پسرم ۶ سالشه هنوز خوب نشده مبخوام ببرمش دکتر

منم خسته شدم از شست و شو ولی باید بپذیری این مشکل رو. و با خودت کنار بیایی بالاخره خوب میشن انقدر حساس نباش مشکل حادی ک نیست تنشون سلامت