2737
2739
عنوان

پسر عاشق😕

335 بازدید | 11 پست

بچه ها میشه یه پسر بره خواستگاری بعد  خیلی عاشق باشه بعد که رفت مشاوره پیش از ازدواج بفهمه یه اختلال روانی شدید داره خودش بی خبر بوده.بعد به خاطر عشقش پا پس بکشه بره بعد به دختره نگه چرا رفتم. دختر عمم داشت تعریف میکرد ماحرای دوستشو اخه خب چرا درمان نکرد😕دختره همش میگه چه عیبی داشتم چرا به نظرتون

خدا پدر و مادر کسی رو بیامرزه وقتی میبینه شرایطش درست نیست برای ازدواج با کسی

نمیاد پا پیش بذاره بعدا زندگی خودش و یکی دیگرو نابود کنه..

باز فردا 2 تا بچه  و مادر بچه رو و.. رو بیچاره کنه

خانمه راه فرار نداشته باشه مجبور باشه یه دیوونه رو تحمل کنه.

به خاطر بچه هاش و حفظ ابرو..

از دید احساسی نگاه نکنید..لطفا

والا بخدا

خدا پدر و مادر کسی ور بیامرزه وقتی میبینه شرایطش درست نیست برای ازدواج با کسی نمیاد پا پیش بذاره بع ...

خب میرفت درمان میکرد مگه درمان وحود نداره اخه😖😖چرا نرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نداره..

فامیلمون میلیاردره ولی بنده خدا مشکل روحی روانی داره..

4 تا بچه داره هر کدوم یه ادم موفق جامعه..

خانمه 45 سالگی از دستش فرار کرد..

این پول و این دکتر و این دارو نتونست درستش کنه..

همش همه رو میبست به باد کتک..

همین الانشم یهو جوش میاره برادرا و.. رو میبنده به کتک لوازم خونه مادرش رو میشکنه.

باز فردا میره وسیله نو میخره جایگزین میکنه..

اصلا در عجبم من..

2731

من خودم سابقه افسردگی و وسواس فکی داشتم همسرمم افسردگی . با کلی درمان صد در صد تموم نشده گاهی عود میکنه مثل این ماه اخیر من

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738
نه دکتره گفت دوقطبی داره 

خب اگر دوقطبی هست و تایید کرده دکترش. بهتره با ایشون ازدواج نکنه. خیلی زندگی در کنار اشخاص دوقطبی لحظات سختی هست و نون سوخاری میشه دوستت. واقعا دور شدن از این شخص ارامش ه. درمانشون رو دنبال نمیکنن لحظاتی که داروشون پس و پیش میشه   بدیگران بیشتر اوقات بد میگذره.