2737
2739

سلام سلام مامانا ‌. 😀

مامانای بهمن میشه از تجریبیاتتون بگین تاریخه منم ان شاالله ۲۱ تا ۲۶ بهمن هست ان شاالله . 

شمابگین اماده این وسیله خریدین استرس ندارین . بچه اولتونه؟

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخی پسر منم بهمنیه

امسال میشه ۲ سالش

انشالله همه تون به سلامتی فارغ بشید 💚

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2728

سلام منم مامان بهمنی ام😊من فردا میرم تو ۱۴ هفته و شدیدا دوروزه استرس دادم شماهم این درد لگن و تیر کشیدن زیر شکم و دارین؟من دوتا زایمان تو ۲۱ هفته و ۱۸ هفته داشتم الانم فهمیدم انعقاد خون دارم و روزی یه امپول میزنم خیلی استرس بدی

مامانه ابان ماهی هستممم

سلام سلام مامان ابانی . گفتم که بهمن و حومه ک ابانم میشه دیگه😀

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2738

من اذرم میتونم بیام؟؟؟؟؟هیچی هم براش نخریدم هنوز  

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
من تاریخ اولین روز اخرین پریودم۲۷فروردینه احتمالا ۲۷ بهمن سز میشم درسته؟ بچه دومم هستش هنوز هیچی نخر ...

دکتر چی گفت زمانشو ؟ اره دیگه شما هفتت از من بیشتره یکم . ب سلامت زایمان کنی عزیزم 

من تاریخ اولین روز اخرین پریودم۲۷فروردینه احتمالا ۲۷ بهمن سز میشم درسته؟ بچه دومم هستش هنوز هیچی نخر ...

مطمئنی؟من اخرین پریودم ۲۱ اردیبهشت ۲۶ بهمن زایمان طبیعی ۱۶ سزارینم

سلام منم مامان بهمنی ام😊من فردا میرم تو ۱۴ هفته و شدیدا دوروزه استرس دادم شماهم این درد لگن و تیر ک ...

نه این دردا رو ندارم مواظب خودت باش ولی دل درد وکمردرد دارم وقتی زیاد سرپا بمونم

آخی پسر منم بهمنیه امسال میشه ۲ سالش انشالله همه تون به سلامتی فارغ بشید 💚

سلام عزیزم 😀ان شاالله ان شالله مرسی گلم . خدا پسر گلتو نگه داره 

2706