2733
2734
😂

وای اینقدرخندیدن ☺️یه بارم موقع خداحافظی وایستادم سلام احوالپرسی کردم 😂😂

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه بار کتری رو پر ای کردم به جای اینکه خود کتری رو بذارمش روی شعله سرشو گذاشتم روی شعله و تا ده دقیقه بعدش که دود خونه رو پر کرد نفهمیدم که جنابعالی چیکار کردم 

اصلا چرا اون لحظه کسی نگفت چرا؟؟🧐🧐🧐🤔

بدترین سوتی دنیا اینکه عروسی دعوت باشی بری آرایشگاه کلی خرج کنی مکاپ و شنیون و کلی پول لباس مجلسی بدی بری وسط مجلس یکی بیاد بزنه روشونه ات بگه آبجی جلیقه ی روی لباستو سرو ته پوشیدی ...

من رفتم از عروسی بیرون دیگه ام نیومد داخل مجلس ،😭😭😂😂😂😂😂😂😂😁

مادرم ضربان قلب من است.

ی بار با دوستم بیرون بودیم بعد دوتا پسر قفلی زده بودن رو ما یکیشون هی میگفت شماره بده شماره بده حالا معلوم نیس با من بود یا دوستم

بعد من گفتم گمشو بابا کی به تو شماره میده آخه

بعد برگشت بم گف با تو نبودم پلشت خانم با جفتیت بودم😐داغون شدم اصن😐😂

تا حالا به برگه های کاغذی دفترتون توجه کردین ...!؟ظاهر آرومی داره و بی خطر به نظر میاداما وقتی به دستت کشیده میشه و دستتو میبره سوزش وحشتناکی داره ...خیلی از آدم ها هم همینن مثل برگه های کاغذ یک دفتر آروم و بی خطر به  نظر میان ...اما یه جایی که انتظارشو نداری جوری بهت زخم میزنن که علاوه بر شوکه شدن !زخمش سوزش عمیقی تو قلبت ایجاد میکنه و سالیان سال فراموشت نمیشه ...حواسمون به آروم های پرخطر زندگیمون باشه 
2738
به نظرم نرو اونجا 😂

وای نگم خیلی سوتی میدم 😂😂😂این فقط دوتاش بود😖

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
ی بار با دوستم بیرون بودیم بعد دوتا پسر قفلی زده بودن رو ما یکیشون هی میگفت شماره بده شماره بده حالا ...

منم یه بار با یکی از دوستام بودم 

پسره اومد با صدای بلند گفت البته به دوستم چون دقیقا داشت چشم تو چشم بهش نگاه میکرد

خلاصه بلند و کشیده گفت: اللللللللللللهیییییییییی فدا...

دوستم وسطش گفت: مزاحم نشو مرتیکه 

پسره هم اصلا گوش نداد و با همون لحنش ادامه داد

-الهیییییییی فداااااااااام بشی🤨🤨🤨

میدونی شاید الان نخندید ولی تو جوش خیلی خنده دار بود 

یه خاطره دیگه ام یادم اومد محرم بود منم تیپ دیپلمات زده بودم سرتا پا مشکی کفش پاشنه بلند و کیف دستی اومدم از جلوی خانمهای محلمون رد بشم پز لباس مارکمو بدم یه دفعه پاک پیچ خورد افتادم زمین اومدن بهم کمک کنند منم نخواستم ضایع بشم گفتم باردارم یکم سرگیجه دارم کلی بهم رسیدن صندلی دادن و آب میوه و شربت و شیرینی آوردن کلا به من نیومده پز بدم 

مادرم ضربان قلب من است.
منم یه بار با یکی از دوستام بودم  پسره اومد با صدای بلند گفت البته به دوستم چون دقیقا داشت چشم ...

😂😂😂😂

تا حالا به برگه های کاغذی دفترتون توجه کردین ...!؟ظاهر آرومی داره و بی خطر به نظر میاداما وقتی به دستت کشیده میشه و دستتو میبره سوزش وحشتناکی داره ...خیلی از آدم ها هم همینن مثل برگه های کاغذ یک دفتر آروم و بی خطر به  نظر میان ...اما یه جایی که انتظارشو نداری جوری بهت زخم میزنن که علاوه بر شوکه شدن !زخمش سوزش عمیقی تو قلبت ایجاد میکنه و سالیان سال فراموشت نمیشه ...حواسمون به آروم های پرخطر زندگیمون باشه