2737
2734
عنوان

کیاتاحالاواقعابه خداتوکل کردن

129 بازدید | 21 پست

واتفاقای خوبی براشون افتاده؟من ازامشب میخام کل زندگیمو ب خدابسپارم تابرام تصمیمای قشنگی بگیره خودم از تلاش وجنگیدن بی فایده خسته شدم تنهاراهم توکل واعتمادب خداست.اگه تجربشودارین تعریف کنین منم روحیه بگبرم😍

برام یه ارزوی قشنگ کن😄😄😍😍😍

من من 🖐🏻🖐🏻

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوبار از ته دل و به ساعت نکشیده دیدم‌تاثیرشو

ولی برا مشکل الانم قفل دلم اصلا نمیتونم 

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

من حسم بهش ناب

هميشه بهش توكل كردم درسته يهو حاجتم رو نميده ولي اخرش ميده تو اوج نااميدي يهو غالفگيرت ميكنه و خوشحال  

من پشتم به خدا گرمه خدا هم هوای منو داره عاشقتم خدا جونم.  روزهای خوب و خوبتر در راه است

سپردم بهش

داره کمکم میکنه

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738

عزیزم توکل اینطور معنی میده ک تو تلاشتو بکنی اما عاقبت کارو بسپاری دست خداوند وایمان داشته باشی ک هرچی شد وقراره بشه صلاحمه وگلایه نکنی😊من خییییلی جواب گرفتم وحتی اگ اتفاق بدی برام افتاده فهمیدم حتما صلاح بوده وآرامشو از دست ندادم 

رفتنِ طُ می ارزه به اومدنِ خیلیا:)....فرشته درونِ من از شیطانِ درونِ تو بدتره؛ پس ازمن دوری کن!

من همه چیزمو همیشه به خدا سپردم 

خب من یه پرنده ی کوچولو  هستم در دستان پر توان خداوند  سپردم بهش که هر طرفی که دوست داره پرم بده 

همیشه هم هوامو داره 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
چیشدتعریف کن

یه بیماری داشتم 

6 سال درگیر بودم و دعا میکردم خوب بشم

وقتی شوهرم اومد خواستگاریم عاشقش شدم دلم خواست باهاش ازدواج کنم 

از این دکتر به اون دکتر، امیدم به دست دکترا بود، هی میگفتم جواب میده 

یروز عصر یه دکتری آب پاکی رو ریخت رو دستم 

نا امید شدم به معنای واقعی، نا امید. 

اومدم خونه دو رکعت نماز خواندم، خدا رو از ته دلم صدا زدم، 10 مرتبه اسمشو بردم چون میدونستم هرکسی ه مرتبه اسم یا الله رو بگه خدا اجابتش میکنه و با تمام وجود خودمو بهش سپردم و گفتم فقط خودت... 

بعد از سه ماه کاملا خوب شدم

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
چجوری چی گفتی بهش

برا یه کار مهمی سخت هراس داشتم سخت 

بعد یه لحظه گفتم توکل به خودش و شونه هامو انداختم بالا و احساس کردم به چنان قدرتی وصل شدم که دیگه ترس نداره و بعد حدود نیم ساعت ورق برگشت همه چی به نفع من شد

یه بار دیگه هم خیلی نگران پیشامدی بودم که دوباره فقط گفتم توکل به خدا و خوابیدم صب بهم زنگ زدن و گفتن به خیر گذشت

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

اگه شما جوون هستید واول راه من 57سالمه و36سال تجربه زندگی خوردم زمین توکل کردم به خدا ...خدا دستم رو گرفت وبلندم کرد همیشه وهمه وقت خدا رو توزندگیم لمس کردم وهمیشه یار ویاورم بود ومنم همیشه درراه رضای خودش قدم برداشتم وخودش وائمه واطهار دوست داشتم .....خدا همیشه همین نزدیکی های ماست ولی این مابندگان خدا هستیم که خودمون روازش دور میکنیم.........فقطفقطفقطفقطخداخداخداخدا

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
یه بیماری داشتم  6 سال درگیر بودم و دعا میکردم خوب بشم وقتی شوهرم اومد خواستگاریم عاشقش شدم د ...

خوشبحالت من انقدخستم ک حتی نمیتونم ازته دل دعاکنم کاش خداب منم نگاه کنه

برام یه ارزوی قشنگ کن😄😄😍😍😍
2706