2733
2739
عنوان

چرا شوهرم دوس نداره برم خونشون و اون بیشتر میاد پیشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 47 پست

بچه نشو. حتماااا برو خونشون. ببین چیکارن.رفتارشون چطوره. نشست و برخاستشون چطوره. رفیق بازن. و..... برو خوب بشناسشون.... بعد از عروسی وبچه  خیلی دیر میشه....... حواست باشه که چیزی پنهون نکنن ازت. بعدا بگی ای دله غافل 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این مدت ک رفتی 

چیزی نظرتو جلب نکرده؟

ینی خودت تو خونشون به چیزی مشکوک نشدی؟ 

شاید خودش از محیط خونشون فراریه 

هیچ وقت تنهایی زندگی عادت نشد !از روزی ک فهمیدم  تنها افریده شدیم تا امروز زجر کشیدم فقط گاهی تونستم ذهنمو منحرف کنم از اصل قضیه اما تنهایی انکار ناپذیر بود همیشه ...توهم تنهایی مث من !
2731

شاید توی خونه اشون اوضاع خوب نیست. منم مثل شوهر شما بودم. توی خونمون همیشه جنگ جهانی بود همیشه مامان و بابام دعوا داشتن بابام هم جلو مهمون رعایت نمیکرد همه فحشی میداد.منم خیلی کم دعوتش میکردم میترسیدم بیاد خونمون اوضاع خوب نباشه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2738
حتما خونه شما یه چیزای داره که از خونه خودشون بهتره مثلا شام خوب  روی خوش   خواهر مجرد🤔

ببین چرا بدبینی میندازی تو جونش

شاید میدونه اخلاق پدر و مادرش یه جوریه

نمیخواد دختره رو ببره ک بد بگذره

اون خواهر مجرد چی بود گفتی خدایی

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ

والا من اینقدر  دیدم به دامادهای این دوره زمونه بد شده که بهم بگی میگم داره آماده اتون می کنه برای داماد سر خونه بودن و از خانواده ات خرج کشیدن و هر بار به بهانه ای چتر شدن و مسئولیت و خرج رو از سر خانواده خودش باز کردن....

2706