2737
2739
عنوان

طلا رو دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه فکر‌نکنم اینقدر بشه هر مثقال تقریبا ۵ گرمه فکر کنم

یعنی صدو پنجاه گرمه؟

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2731
من تصمیم دارم از این به بعد همیشه طلا دست دوم بخرم  البته الان که پولشو ندارم کلی گفتم😄

نه من شنیدم میرن میزارن توی اب که وزنش بیشتر نشون بده 

حتی اگه عمدی هم نزارن باز طلای دست دومی که حرارت نداده باشن و‌به درد فروش بخوره ناخالصی داره و‌ وزنش بیشتر از وزن واقعیشه

اينم گردنبد يادگاري مادربزرگمه كه عاشقشم😍❤️

وای چقدر قشنگه انگار خیلی قدیمیه

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
2738
مرسي عزيزم❤️ بله مادر بزرگم يادگاري داده به مامانه مامانم و مامانمم به من  منم انشالله به دخت ...

ان ش۰الله

مدالش یجوریه انگار معنی خاصی داره

اره منم همین حس  کردم انگار خاصه

اره تقریبا  خیلی با زحمت و کم کم جمعشون کردم 😅 فقط ۱۵ مثقالش طلای عروسیم بود بقیه رو کم کم‌ج ...

چی داری ان شالله بیشترش کنی

مرواریداش اصله؟!چجوری مونده وبه شما رسیده!لابد خیلی پولدار بوده

اصله 

بحث پولداري نيست بالاخره تو هر خانواده اي يه چيزايي هست كه نسل به نسل ميچرخه و دست به دست ميشه 

من اصلا بهش به چشم سرمايه نگاه نميكنم برام ياد مادربزرگ خدابيامرزمو زنده ميكنه كه عاشقش بودم😢

If it’s not making me happy or making me better, I’m busy 
2706