2737
2739
عنوان

به نظرتون چیکارکنم؟🤔

394 بازدید | 38 پست

تازگیا هرچی به شوهرم میگم برمیگرده میگه همینه که هس میخوای بمون نمیخوای برو به سلامت😕😕قبلا اصلا از این حرفا نمیزدیا یه چیزی میگم میگه از لج توهم شده فلان کارو نمیکنم 😞منم دیروزگفتم اگه قرارباشه تو زندگی حرص همو دربیاریم ولج ولجبازی باشه منم بلدم الان از دیشبم جامو جدا کردم ازش اما انگار نه انگار راحت رو تخت میخوابه منم رو زمین بدم درد میگیرم😑😑اصلا به روی خودشم نمیاره واقعا از رفتاراش شاخ درمیارم

خیلی اشتباه کردی جاتو عوض کردی

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شوهرت سر یه موضوعی از دستت عصبانیه و داره باهات لجبازی میکنه

اون مشکل رو پیدا کن و حل کن

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2731

هیچ وقت این کار رو نکن

لجبازی نکن

لجشو در نیار

چرا تو روی زنین بخوابی!؟ مشکل داره اون بره!؟

دعوا راه ننداز... آرامش از هر چیزی واجب تره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

با لگد بزن بهش پرتش کن رو زمین بخوابه،خودت برو رو تخت.

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
2738

چرا جاتو جدا کردی اشتباهه 

السلام علیک یااباعبدالله الحسین(ع)🏴در99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤️ ❤️حامله نیستم از تیکر خوشم میاد❤️قول دادم توی تاپیک خیانت نرم لطفا دوست عزیز اگه منو تو تاپیک خیانت دیدی هرجوری دوست داری بهم تذکربده ممنون❤️

باهرکس مثل خودش..کلیپ.دکتر سیدمحمود انوشه رو براش بفرست درهمین رابطس که میگه(اگه بمن بگن ادرس احمق ترین ادم رو بده میگم.اونیکه میگه من همینم.که هستم..تو باید تغییرکنی تو غلط،میکنی تغییرنکنی ..چون اگه تغییرنکنی مردی)

الهی و ربی من لی غیرک
2706