2733
2739
منم تو هفته 37 دکترمو عوض کردم هیچ اتفاق خاصی هم نیافتاد
البته من بخاطر اینکه مطب دکتر اصلیم خیلی پله داشت مجبور شدم عوضش کنم همینطور بخاطر مرد بودنش

ولی حتما حتما خیلی تحقیق کن تا دکتر خوبی پیدا کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
چه دلی داری دختر. کجا بودی تاحالا؟ مگه دستمزدشو تازه فهمیدی؟
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
سلام خانمی...
منم تو دوره بارداریم 4 بار دکترم رو عوض کردم!!!‌دکتر اولی اطلاعات آپدیتی نداشت و حتی مریض هاش رو برای تست قند خون ارجاع نمی داد که تو هفته 13 فهمیدم و رفتم سراغ دکتر دیگه ای که خیلی خیلی دکتر خوبی بود (دکترمعین زاده) من خیلی ازش راضی بودم اما وقتی تست غربالگری رفتم چنان اضطرابی به جونم انداخت که همسرم اجازه نداد پامو بذارم توی مطبش و پروندم رو بگیرم... بعد رفتم پیش دکتری که خیلی خیلی خوب بود اما فقط تو یه بیمارستان دولتی بود( رئیس بیمارستان الزهرا تبریز) و البته دیگه شدم 34 هفته ای :دی و پیش دکتر حلیمی رفتم که دوستان نی نی سایتی تبریزی بهم معرفی کرده بودند و بی نهایت خوشحال شدم که ایشون دخترم رو به دنیا اوردن...
همه اینها رو گفتم که بگم نگران تعویض دکتر نباش .. اگر پزشک خوبی پیدا کردی حتما حتما این کار رو بکن... نهایتش اینه که تو جلسه اول کنترل هایی که روت انجام میده بیشتره... در ضمن دکتر پولش رو میخواد بگیره...