2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترتون چند سالشه گلم؟ حس میکنم پسر عمه اش باشه

کوچولو 😃 ولی نگرانم این دوتا باشن اخه همش پدرشوهرم میگه بچه ات بدیم پسر جاریت حرصم میگرفت ...منم به شوهرم گفتم خوشم نمیاد اینا دور دختر من باشن مگه خودم راضی هستم که دختر در آینده تقدیمشون کنم بگو بار اخر باشه میگه

2731
آهان متوجه شدم  ولی ی چیزی بگم خواهری آدم از قسمت نمیتونه فرار کنه

امیدوارم فقط خدا تقدیرش با عریبه نوشته باشه توروخدا رو این تمرکز کن ببین عریبه صد درصد اصلا دوس ندارم دخترم کسی ادیت کنه چون خودم خیری ندیدم ازشون

به تیکه طلا سرسفره عقد ندادن هیچ کدومشون پاگشا هم یه مست چیز ارزن دادن بی ارزش به من خیلی خسیس تشریف ...

حرف شما متین ، ولی میدونی چیه گلم 

فکر میکنم شما ب این فکر میکنید ک اگه رابطه نداشته باشید در نتیجه دخترتون هم اونا رو نمیبینه و در آینده هیچ اتفاقی نمیوفته

ولی حقیقت چیز دیگه است عزیزم خون میکشه همیشه گلم .... مخصوصا سمت پدری بیشتره همیشه .... 

ولی خودتو بیخود ناراحت نکن و فکر تو درگیر این چیزا نکن

انشالله ک خوشبخت بشه

حرف شما متین ، ولی میدونی چیه گلم  فکر میکنم شما ب این فکر میکنید ک اگه رابطه نداشته باشید در ...

اگه با اینا ازدواج کنه خوشبخت نمیشه میدونم ... اره دوس ندارم ببینشون دوس داره بره دانشگاه محل کار حتی بیرون کسی ببینش خواستگاریش کنه ولی عمرا اینا باشن چون خودم خیری اصلا ندیدم ازشون حالا دخترم بدبخت کنن

اگه با اینا ازدواج کنه خوشبخت نمیشه میدونم ... اره دوس ندارم ببینشون دوس داره بره دانشگاه محل کار حت ...

مطمئنی اگه غریبه باشه خوشبخت میشه؟

طرف خانوم باز نمیشه ؟ معتاد از آب در نمیاد؟ و هزاران چیز دیگه

همیشه از خدا بخواه بخت خوب قسمت دخترت کنه عزیز دلم

مطمئنی اگه غریبه باشه خوشبخت میشه؟ طرف خانوم باز نمیشه ؟ معتاد از آب در نمیاد؟ و هزاران چیز دیگه ...

اخه عزیزم خودم عریب ازدواج کردم شوهرم خدایش هوبه ولی خانوادش نه یک درصد راصی نیستم حداثل عریبه اخلاقش نمیشناسم ولی اینا میشناسم در اینده دخار بدم بهشون میدونم از قبل بدبختش کردم هم خسیس هن اهل تیکه طعنه هم حسودن صدبار پدر مادرش نقشه طلاق منو ریختن شوهرم پشتم نبود سه طلاقم میکردن اصلا ازشون راصی نیستم 

باور میکنی از همین الان نگران ایندشم توروخدا دعا کن بخت خوب داسته باشه از خدا هیچی نمیخوام

دختر خوب فعلا ک ب قول خودت بچه ات کوچولو هست چرا برای چیزی ک هنوز نیومده انقدر نگرانی؟

الانت رو دریاب و زندگی کن

انشالله ک خوشبخت بشه 

نگران نباش مادر مهربون😘😘😘💞💞💞

2706