2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يعني وقتي براکسي انجام بدن ممکنه اينابيادسراغ اون ادم يافقط به اون ادمه کمک ميکنه براي جواب سوالاتش ...

ببین گلم خداوند ی پرده بین اجنه و انسانها کشیده اونا ب هیچچچچچچ وجه اجازه ی ورود ب دنیای انسانها و دخالت در زندگیش ون رو ندارن

این مثلا آدمها ک همون دعا نویس ها باشند با کثافت کاری و.... پای اونها رو باز میکنند و شروع بدبختیه آدم ها هست..‌‌‌....  اجنه درخواستهای شیطانی از دعا نویس ها میکنند مثلا ادرار کردن روی قرآن یا منکر خدا شدن     فحش دادن ب خدا و.....

در قبال این کارها     اجنه هم مثلا دعا نویس سوالی داره  جواب میدن     یا کاری داشته باشه انجام میدن.

این یادت نره این بده بستون صددرصد ب ضرر انسان هست و کاملا شیطانی

2742
توروخدا بگو من کی پس کی حامله میشم آخه؟الان نیستم؟؟؟؟؟

برات دعا میکنم ان شاالله تا سه ماه بعد خدا بهت یه فرزندسالم وصالح بده

رفتنِ طُ می ارزه به اومدنِ خیلیا:)....فرشته درونِ من از شیطانِ درونِ تو بدتره؛ پس ازمن دوری کن!
عزیزدلم میشه بگی من کی باردار میشم؟الان نیستم؟؟؟؟؟

عزیز دلم هر کس این چیزارو بهت بگه بدون الکیه . این چیزا رو فقط و فقط از خدا بخواه فقط خددااااا

خدایا توو از دلم خبر داری به وقتش بهم بده صلاح دونستی🤲
2740
جدی گفت راضیه که ببخشید نظرت راجب خود آقا  خوشبخت میشم

الهی فدات شم.... این فقط ی حسه فقط 

زیاد جدی نگیر قربونت برم عزیزم 

من دوس ندارم زندگیه کسی بخاطره ی حس از بین بره

شما حرف اون ورو بیشتر قبول کن.... چیزی رو ک ب چشم دیدی

آقا خودش قصدش ازدواج با شماست 

دوستتون داره 

الهی فدات شم.... این فقط ی حسه فقط  زیاد جدی نگیر قربونت برم عزیزم  من دوس ندارم زندگیه ...

نه قربونت برم تو لطف میکنی عزیزم

مطمئن باش زود تصمیم نمیگیرم 

اخلاقی چطوره؟

من سنش رو یادم رفت بپرسم حدس شما چیه

2706