2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولش باورم نشد چون یه بار کاما مثبت شد بیبیم با ذوق رفتم ازمایش منفی فک میکردم بازم الکیه ولی بعدش از دادم مثبت هردومون از خوشحالی فقط ب هم نگاه میکردیم عین دیوونه ها میخندیدیم بدون اینکه چیزی بگیم😂

میشه برا سلامتی پسرم صلوات بفرستین... انشالله همه منتظرا زودی دامنشون سبز شه ...امـــــــــین
2728

گریه کردم باورم نمیشد به شوهرم گفتم گفت اسهالی بابا😂😂رفتم سه تا بی بی دیگه گرفتم دوباره زدم وبازم مثبت شد، که ایندفعه باورش شد وازخوشحالی  به همه گفت،یادش بخیر😭😭😭کاش همونموقع میمردم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738
ما که خیلی شوک شدیم، چون بار اول اقداممون بود

قبل از عقب افتادن پری علامت داشتی؟

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

فردای موعدم بیبی چک گذاشتم دیدم باردارم   بعد بیبی چک مثبت گذاشتم روی میز کامپیوتر  تو اتاق خواب  شوهرم از سر کار اومد رفت لباس عوض کنه یهو دید یه متر پرید بالا گفت حامله ای بعد بغلم کرد  سر دومی  یکم بیتفاوت بود ولی خوشحال شد که من اینم 💪💪💪با یبار حامله شدی 😆😆😆

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

زیباترین حس دنیا شادترین لحظه زندگیمون هم برای من هم برای همسرم.از ذوق رفتیم یه ازمایشگاه خصوصی ازمایش خون دادم.

بهترین تجربه دنیابود حس مادرشدن و پدرشدن.

خداوند نصیب همه کنه الهی.

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝

غش کردم😑✌

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2706