2737
2739

من برگشتم‌خونم‌ یک هفته س 

یه ماه پیش که قهر‌بودم اون عدم‌تمکین منو گرفته

منم مهریمو اجرا گذاشتم

حالا که برگشتم شام‌دعوتم کرد گفت بیا گذشته ها رو بریزیم دور که انگار اتفاقی نیوفتاده و این حرفا کلی واسم‌ خرید کرد بهم محبت کرد گل خرید

حالا فردا نوبت دادگاه مهریه س

من خواستم‌پرونده رو ببندم

اما‌شوهرم‌ میگه فردا‌ میریم حتما میخوام‌مهریتو بدم (با اینکه آه در بساط نداره) الان نگیری ۱۰‌سال دیگه میگیری با اینکه گفتم من بخاطر اخلاقت اینکارو کردم نه واسه پول

حالا نمیدونم چشه منظورش چیه ؟ مُردم انقدر شل کن سفت کن شدم اعصابم‌بهم ریخته

خدایا یه جوری بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن , صلوات، آمین🙏🏻        روزای خوبی در پیشه 😍 به همه ی آرزوهام میرسم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب بپرس چجوری میخوای بدی؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738

نمی دونم

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
2706