2737
2739
عنوان

یه سوال درمورد شیر امدن

131 بازدید | 10 پست

سلام بچه ها دکتر واسه پنجم شهریور بهم وقت سزارین داده و من فقط یه مشکل دارم اونم اینه مگه نباید الان از س ی ن ه هام شیر بیاد اصلا هیچی نمیاد .حتی فشار میدم اب هم نمیاد .نگرانم ...  

همینطوریش چون بیمه نداریم پنج و پونصد باید بدیم بیمارستان حالا اگر شیر هم نیاد که هیچی ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

گلم وقتی زایمان کنی شیر از سینه میاد تو بعضی افراد قبل زایمان دیده میشه انقد خدا مهربونه ک ب محض دنیا اومدن بچه شیر و تو سینه مادر جاری میکنه باز اگه تا 5 روز شیرت کم بود نگران نباش تو زایمان سزارین دیرتر شیر میاد اولشم ک تا 5 6 روز اغوزه 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

من سر دخترم بعده زایمان اومد اما الان ۳۵ هفتم شیرم میاد یکم فک کنم زایمان اول دیر میاد 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

اصلا به این چیزها نیست منم نداشتم قبل سزارین ,ولی از لحظه ی زایمان فراوان داشتم و خداروشکر هم نی نی م از لحظه ی اول خوب گرفت و خورد البته بدن هر کس فرق میکنه من با خوردن کاچی شیرم سرازیر میشد یادش بخیر پارسال این موقعه ها بود 

خدا فرج خیر بده عزیزم با این فکرها این روزهای طلایی تو خراب نکن ,بزار همه چیز به موقع اتفاق بیفته اینجوری بیشتر لذت میبری ,از تک تک این روزه ات و لحظه ی بدنیا اومدنش نهایت استفاده رو بکن و لذت ببر که اون لحظه ی بدنیا اومدن نی نی با هیچ لحظه ای قابل مقایسه نیست ,التماس دعا گلم

با لطف خدا و کمک دوستانی مثل شما وزن هدفم ۶۴  وزن فعلی:۶۹ و قدم :۱۷۰