2733
2739
عنوان

خانمایی که سزارین کردید

208 بازدید | 33 پست

شما برای همیشه شکمتون شل شد؟؟

قبل بارداری چه شکم خوبی داشتم

چهار رپزه سزارین کردم شکمم شل و افتاده شده 

اون قسمت برشش کاملا بی حس 

کاش نمیکردم این کاررو 

زایمان طبیعی میتونستم ولی چون گفت دکتر لگنت تنگ هست ترسیدم 

با شکم بند هم درست نمیشه یعنی؟؟😟😭

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

چرا عزیزم واسه من درست شد فقط شکم بندتو ببند

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

۴روزه ۴سال که نیس!!! من سز اولم پسرم شیش ماهش بود شکمم تخته تخت بود شکم بند هم نبستم ! فقط رعایت و ورزش. اینا فکرای بعد زایمانه ها حجوم میاره ب آدم .  

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2738
۴روزه ۴سال که نیس!!! من سز اولم پسرم شیش ماهش بود شکمم تخته تخت بود شکم بند هم نبستم ! فقط رعایت و و ...

اخه چند نفر گفتند اصلا خوب نشده

شما چه کارایی کردی که میگی رعلیت کردی؟؟

تیکر یک سالگی پسر گلم😍

بهترین کاره عمرت رو کردی که سزارین شدی...منم میگفتن سزارین بده و طبیعی خوبه شکمت شل نمیشه و فلان ولی طبیعی رفتم اولا خیلی ببخشید به غلط کردن افتادم یعنی تا عمر دارم به طبیعی فکر هم نمیکنم ...چا عذابی کشیدم خدایا....تا زه شکمم هم شل شده...به طبیعی سزارین ربطی نداره باید شکم بند ببندی تا چند ماه و و ورزش هم داشته باشی بعد یه مدت که از عملت گذشت

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
از کی؟ چندروز بعد زایمان

من ۲ماه بستم جمع شد

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

سلام عزیزم مبارک باشه ایشالا قدمش خیر باشه واستون ...منم ۴ ماهه سزارین کردم بخیه هام جذبی بود شکم و پهلومو کلا با روغن لاغری اب کردم ...جای بخیه هامم یکم مونده دکترم گفت تا یک سال هم طول میکشه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706