2737
2734

شاید عجیب باشه ولی میترسم ازینکه یه موجود داخل بدن من رشد کنه ..من نه از ویار میترسم نه زایمان

فقط از حاملگی میترسم ...از بچه ی توی شکمم از جسمش از بزرگ شدنش..

ترسم جدیه..

کمک کنید منو😔😢

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم میترسیدم اما وقتی اولین بار رفتم سونو و دیدمش قند تو دلم اب شد و شد همه جووونم. هر روز باهاش تعریف میکنم و از همه چیز بهش میگم.راز دار منه. وقتی لگد میزنه خیلی لذت داره بهترین حس دنیاست.

خدایا خودت بچه هامو حفظ کن و همیشه سلامت باشن.
2738
شاید باورت نشه ولی منم 5سال بخاطر همین ترس بچه نیاوردم، همش از این که یه نفر توشکمم زندگی کنه میترسی ...

خب بعدش..

خدایا کودکم رو به خودت سپردم❤منتظرتیم عشق کوچولو❤
منم میترسیدم اما وقتی اولین بار رفتم سونو و دیدمش قند تو دلم اب شد و شد همه جووونم. هر روز باهاش تعر ...

حس پارگی نداری تو شکمت؟ 

حال مان و فال مان تلخ است و شیرین می زنیم .... !

من که ۵ساله ازدواج کردم چی بگم!؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
خب بعدش..

از چی می‌ترسی اسی به این فکر کن ی نی نی تو شکمته من که تو بارداری خیلی خوشحال بودم شوهرمم بیشتر دوستم داشت هوامو بیشتر داشت

برای خوشبختیم برای مشکلات خانوادم صلوات بفرستین مرسی عزیزان ♥️💋محتاجم به دعاتون 
2706