2733
2734
عنوان

مشکوک شدم

174 بازدید | 7 پست

دوستان اتفاقی دیدم مزاحم نشوید تلفن همسرم روشن 

ازش پرسیدم این و خودت روشن کردی گفت چی هست گفتم نمیذاره کسی بهت زنگ بزن(خودمم بلد نبودم چی همینجوری گفتم)گفت نمیدونم چی.گفتم خودت روشن کردی گفت آره با ناراحتی بعدم گفت نه چرا باید روشن کنم.منم بیخیال شدم دگ یهو دیدم کلا تو قیافس ناراحت گفتم چرا ناراحتی گفت گوشیم و چک کن ولی چرا ازم میپرسی خودت روشن کردی یا نه و من چرا باید روشن کنم و همچنان قیافه منم مثل خودش اخم کردم ک سوال پرسیدم و دلیلی واسه ناراحتی نداره

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد چون ناراحت شدنش عجیب بود برام اومدم مزاحم نشوید و نگاه کردم ببینم چی دیدم شماره من رو حالت ستاره دار همون مورد علاقه و تنظیمش این از هیچکس تماس نگیره جز مورد علاقه بعد دیدم وقتی مزاحم نشوید روشن از خونه بهش زنگ میزنم بوق میخوره ولی گوشی اون زنگ نمیخوره

2731

یه علامت  تماس بی پاسخ بدون شماره ام چند ثانیه بعدش همش میومد بالای گوشی این حالت هیشه بالای گوشیش میومد و من فکر میکردم بعد آپدیت قاطی کرده ولی انگار از این سیستم

عزیزم با این حرفت داری بهش میگی که آزادی برو خیانت کن و من بهت اعتماد ندارم سعی کن همیشه با محبت رفتار کن و بهش بفهمون که بهش اعتماد داری منم گاهی اوقات دستم میخوره میزنم رو حالت پرواز یا...یه زن مشکوک و بد دماغ نباش بذا همیشه انرژی مثبت داشته باشی حتی اگه خدای نکرده ی روزی با خیانت مواجه شدی سعی کن عاقلانه رفتار کنی بعضی زندگی ها با ارزش تر از اونی هستن که اینطوری خراب شن

2740