2733
2734
تو عکس پروفت خیلی ترسناکه ،خوف ورم داشت😂

وااا کجاش ترسناکه😂

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
انابل  اونقدار ترسناک نیست من it رو دیدم اونم ترسناک نبود اما احضار یا کلبه وحشت اگ اسمشو اشتبا ...

کلبه وحشت نه احضار یک ودو واقعا ترسناک

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂 وای یاد یکی انداختیم ک باش کارد و پنیرم اونم ب انابل فامیل معروفه😂

😅😅چه فامیل خفنی داری😅😅😁😁

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2742
2738
قربونت برم 😃😍🥰🤩💋😍❤ عه کجا 😕💔 تاپیک باحال دیدم تگت میکنم😅💋❤

Either take me to your house or come to my house

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
خدایا چ غلطی کردم آمدم تو این تاپیک 

😂دور از جون

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
انابل  اونقدار ترسناک نیست من it رو دیدم اونم ترسناک نبود اما احضار یا کلبه وحشت اگ اسمشو اشتبا ...

برو دابه رو ببین😂😂

باردارا نبینین فحشم بدینا

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
Either take me to your house or come to my house    

نه دیکه هر جا هستی بمون دستت درد نکنه😂

2706