2733
2739
این حرفا چیه مگه باده خودبخودی از اونور دنیا بیاد اینور سفر کنه اون محافظت میشه نمیتونه در بره بره ه ...

کاش همینجوری باشه

من خیلی تو این موارد ترسوام

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Why are you laughing? Did I tell a joke?

من غلط بکنم😬😨😰

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

تو خیابون ها پر آنابله، از چی میترسید واقعا

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728
تروقران پاک کن 🥺🥺🥺

بابا کم قسم بدین بزارین تو نقشم فرو رفتم دیگه ای بابا😂

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
Look behind you honey

این خود انابله لهنتی

اومده تو نی نی سایت با اکانت فیک اغفال کنه روح قربانی‌ رو انتخاب کنه🤣🤣🤣🤣🤣😅😢

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
کمی میخارم😐😶حالا یه فیلما دیدم انابل پیشش بچه بازیا 

انابل  اونقدار ترسناک نیست من it رو دیدم اونم ترسناک نبود اما احضار یا کلبه وحشت اگ اسمشو اشتباه نگفته باشم ترسناکن

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
2740
من غلط بکنم😬😨😰

You are so cute

I will see you tomorrow

Be ready 

Without face mask 

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
@_nilay     @جگرگوشه     یعنی کجاست؟🤔

😂😂😂😂 وای یاد یکی انداختیم ک باش کارد و پنیرم

اونم ب انابل فامیل معروفه😂

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
انابل  اونقدار ترسناک نیست من it رو دیدم اونم ترسناک نبود اما احضار یا کلبه وحشت اگ اسمشو اشتبا ...

تو عکس پروفت خیلی ترسناکه ،خوف ورم داشت😂

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد❤
You are so cute I will see you tomorrow Be ready  Without face mask

قربونت برم 😃😍🥰🤩💋😍❤

عه کجا 😕💔

تاپیک باحال دیدم تگت میکنم😅💋❤

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اصفهااااااان😂😂😂😂😂😂😂😂😂

داستان آنابل بر اساس واقعیت هست، ولی اخه چه جوری میخواد مرزها رو طی کنه؟ 

اگه یادتون باشه خانواده ها خودشون انابل رو می خریدن و می بردن توی خونه و بعد اون اتفاقها پیش میومد، خودش که طی الارض نمیکرد. 

این خود انابله لهنتی اومده تو نی نی سایت با اکانت فیک اغفال کنه روح قربانی‌ رو انتخاب کنه🤣🤣🤣🤣🤣 ...

Oh

You are so clever 

And I love clever girl 

2706