2737
2739

اولا سلام مرسی كه اومدید به تاپیك 

حقیقتا من مذهبی نیستم ولی نمازم اول وقته یعنی قبل از اذان وضو دارم اذان و میشنوم و بعد نماز میخونم هر روز تلاوت قرآن و دارم قرآن راه و نشون میده نوره آرامش بخش اصلا یه روز نخونم روز نیست برام! من ارتباط با نامحرم خیلی برام خط قرمز حرف زدن و شوخی كردن و! 

غسل جمعه هفته ای نماز شب سوره كهف همه این هایی هم كه میگم خیلی خیلی با شوق انجام میدم و از ته دل 

خیلی احترام به پدر مادرم میزارم، خیلی خدارو یاد میكنم و شكرگذار هستم

اعملوا آل داود شکراً وَ قلیلٌ مَنْ عِبادِیَ الشْکُورُ    (آیه ۱۴ سوره سباء)

این آیه و كه میخونم میخوام جز دسته ای باشم كه شكرگذار هستن، و سعی میكنم با همه مهربون خوش اخلاق باشم

همیشه برای همه اطرافیان دعا میكنم و بعد برای خودم و سعی میكنم انفاق كنم تا جایی كه در توان من هست 

اما من یه مشكل دارم من نمیتونم صد در صد حجاب و رعایت كنم و هر بار سعی كردم به مشكل خوردم افسرده میشم و آرایش ملایم و یكم موی بیرون متأسفانه به من روحیه میده راهكاری براش دارید؟ 

شبیه منی

چو تخته پاره بر موج رها رها رها من...... نی نی یار عزیز یه دیقه دستتو از روی تعلیق کاربری من بردار. اخیرا اعلام شده شورت قرمز درمان هر اختلافیه.صل علی ستاره شوشو لنگه نداره.(متنفرم از کلمه شوشووو) جمیعا صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چه جالب من یک چهارم کارای شما رو انجام نمیدم فکر میکردم مذهبیم😂

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

خودمم همینجورم دقیقا 😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738

عزیز دل تبریک میگمم خیییلی عالیه آفرین برای حجابت میتونی روز به روز کمی حجابتو بیشتر کنی موهاتو کمتر بریزی بیرون روز به روز آرایشتو کمتر کن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

تو از من مسلمون تری 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706