2752
2734
عنوان

اونایی که عاشقه رژلب ولاک قرمزن بیان 💄💄💄💄

| مشاهده متن کامل بحث + 1068 بازدید | 148 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ویولت قرمزاش خیلی خوشرنگن

من دارم تیرع میزنه یکم

دقیقا رنگی که این خانوم میخادو میدونم خودمم هرچی گرفتم اون رنگ نشده حتی ویولت😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
من دارم تیرع میزنه یکم دقیقا رنگی که این خانوم میخادو میدونم خودمم هرچی گرفتم اون رنگ نشده حتی ویول ...

اء جدی پس همدردیم چیکار کنم مال من یا خیلی تیره میشه یاخیلی روشن 😂😂😂😂

چنده؟

الان شده ۵۵

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ
خوشم میاد توهم مثه خودم رژقرمز میزنی کدومو عزیزدلم بگیرم مخملیه همین که   شمارشو فرستاد؟؟؟

نه عزیزم این شیشه ایه یه مقدار خشکه مگه قبلش یه بالم لبی چیزی بزنی ولی رنگش نازه 

اون مخملی که میگم یه جای بلند مشکی داره همین برند ویولت متاسفانه تمومش کردم شمارشو یادم نی هرکی میدید میپرسید ازم 

رژهای دوسه هم خوبن

این قرمزای منه ولی هیچ کدوم اونی که میخاستم نبوده😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)