2737
2739

شوهر من خیلی اخلاقش نامناسبه خیلی 

اصلا با دیگران سازش نداره کلی شغل عوض کرده و در نهایت اینکه با افراد خانواده من مثل شوهرخواهرم اصلا نمیسازه حالا اینا به کنار من با مادرم خلوت منم حرف بزنم اینقدر صدا میزنه کلافه میکنه آدمو حتی با خواهرش دارم حرف میزنم هی میاد یه چیزی تعریف میکنه بعد میره یعنی مثل یه بچه کوچیک دقیقا 

زمانهایی که من خستم و نمیتونم بهش توجه کنم قهر میکنه و به بدترین شکل ممکن بی آبرو میشه اصلا دیگه حفظ ظاهرم نمیتونه کنه جلو دیگران قشنگ همه می‌فهمن قهره یا ناراحته 

خیلی خجالت میکشم. کسی تجربه ای داره؟ 

مرریضه احساس میکنم  حالا باید چیکار کنم؟ 

بسپرش به خدا درست میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببرش مشاوره 

یه عالمه رفتم مشاور هم خسته شد از دست منطقش گفت فقط ریاضیات حالیشه از روابط انسانی تا خودش نخواد نمیشه چیزی بهش گفت چون تو مغزش نمیره

بسپرش به خدا درست میشه
2728

منم شوهرم همینه ولی باسیاست اگه جایی ناراحت باشه هیچی نمیگه میات خونه طلافی ودادوبی داد دیگه قید همه جا رو زدم نه با خواهرام رفت وامد داریم نه برادرام نه خواهرا وبرادرای خودش فقط خونه پدرم وخونه پدرش....اینا درست بشو نیستن..شکاک نیس؟

این کاربریو یکی بهم داده   بله درست متوجه شدید نیازی به فکر کردن نیست   فقط م_ _ ا  
منم شوهرم همینه ولی باسیاست اگه جایی ناراحت باشه هیچی نمیگه میات خونه طلافی ودادوبی داد دیگه قید همه ...

نه خیلی شک نمیکنه اعتماد داره ولی خب اینقدر زشته رفتارش جلو بابام اینا باهام بد حرف میزنه حالا تو خونه خیلی خوبه ولی جلو دیگران گند میزنه به همه چی 

بسپرش به خدا درست میشه
منم شوهرم همینه ولی باسیاست اگه جایی ناراحت باشه هیچی نمیگه میات خونه طلافی ودادوبی داد دیگه قید همه ...

این شوهرای خوب و مودب که آدم تو خیابون میبینه پس چجوری هستن؟ شانس مارو 

بسپرش به خدا درست میشه
2740
این شوهرای خوب و مودب که آدم تو خیابون میبینه پس چجوری هستن؟ شانس مارو 

همین شوهرای دیوونه ما تو خیابون جنتلمن میشن برای دیگرون

این کاربریو یکی بهم داده   بله درست متوجه شدید نیازی به فکر کردن نیست   فقط م_ _ ا