2737
2734

تروخدا اینو گزارش برنید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4872786/خدا-مرگم-بده-از-دست-این-واسه-رشد-سینه-چی-پیشنهاد-مسکنید

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یکیو میشناسم اینطوره  با خداست و به قول بقزه ادم خیلی خوبیه ولی با اینحال من ازش دلگیرم به گردن من حق داره ک نمیبخشمش

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم

چون آدمای خوش خیالین و انگیزه دارن

من تا حدی اینطورم

مثلا بی برنامه هم میرم جلو همه چیز خوب پیش میره و به چیزی که میخوام میرسم

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
بیشتر این جریانو برا کسایکه طالمن میبینم  واقعااا برام همیشه سوال بوده و هس😑

خوب یه ادم ظالم اینا رو به زور به دست میاره یا با پول ...ولی من اونیو ک میگم هیچ کاری نکرده خدا تندی واسش یه چیزیو جور میکنه ....من ک میگم پارتی بازیه خداست ...

حالا همون چیزو ما خی میدویم دنبالش بد کلی زحمت به دست نمیاریم ...کلا تو همه جنبه های زندگی

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2738
بیشتر این جریانو برا کسایکه طالمن میبینم  واقعااا برام همیشه سوال بوده و هس😑

تو قرآن کریم هست 

ک‌ب کافران در دنیا نعمت میدهیم تا  از یاد ما غافل شوند  و در گناه خویش غوطه ور 

🍒🍹

آی گفتی 

یه بنده خدایی تو این دوره ک همه از بیکاری مینالن هنوز درسش تموم نشده بود دو جا کار گیرش اومد دیگه چون نمیرسید یه جا رو ول کرد ولی از وقتی یادمه خوشحال و سرحاله و پر از انرژی مثبته و سرشار از اعتماد ب نفس

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

من یکی رو میشناسم فقط یاحق یاحق میکنه و اسم خدا ورد زبونشه و به همه چیم رسیده ولی آدم افتضاحیه 

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        
من یکی رو میشناسم فقط یاحق یاحق میکنه و اسم خدا ورد زبونشه و به همه چیم رسیده ولی آدم افتضاحیه 

چه عجیب

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2706