2737
2734
عنوان

همزن برقی کاسه دار ؟؟🤔

1841 بازدید | 15 پست

سلام دوستان.بنظرتون همزن برقی بدون کاسه مارک فیلیپس بهتره قیمتش 1400000

یا همزن برقی کاسه دار مارک گوسونیک؟قیمتش1900000

نظرخودم روفیلیپسه چون کمترجامیگیره و مارکش هم بهتره.

دوستان لطفاراهنمایی کنین ممنون

من رمانتیک گرفتم سه ماه پیش ۱۵۰الان ۳۴۰شده

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

منم فلیپس گرفتم هیچ عیب و ایرادی نداره خیلی هم خوبه ولی یه نکاتی را باید رعایت کنی برای کار کردن باهاش باید کاسه فلزی داشته باشی یا شیشه ای چون کاسه های پلاسکو را خراب میکنه. خش میندازه و خراب میشن.در ضمن اگر بیشتر از ۵ دقیقه نیاز به همزدن بخواد یه کم سنگینه حوصلتو سر میبره. ولی اگه مثل من جا کم داری گزینه خوبی هست. البته من در مورد اون مارکی که با کاسه گفتی هیچ شناختی ندارم

کاسه دار میخوای چیکار دستی کارت راه میندازه کاسه دار مگر اینکه خیلی حرفه ای باشی و مدام بخوای استفاد ...

نه حرفه ای هم نیستم.ماهی یباردوبارفک نکنم بیشتراستفاده بشه

کاسه دار خیلی کاربرد نداره ،من دارم اونقدر دردسر داره آوردن و بردنش که استفاده نمیکنم ،بجای هم زن اگ ...

منم براهمین زیادکاسه داردوست ندارم.چون دوس دارم خلوت باشه همه جا و کاسه دارها بیشترجامیگیرن و دنگ و فنگش هم بیشتره.حق باشماس

منم فلیپس گرفتم هیچ عیب و ایرادی نداره خیلی هم خوبه ولی یه نکاتی را باید رعایت کنی برای کار کردن باه ...

باشه عزیزم ممنون ازراهنماییتون

.بنظرتون بدنیس براجهیزیه بدون کاسه بگیرم؟

باشه عزیزم ممنون ازراهنماییتون .بنظرتون بدنیس براجهیزیه بدون کاسه بگیرم؟

من خانواده شما را نمیدونم. ولی منم پارسال برای جهیزیه خریدم. به نظرم به کسی ربطی نداره که من چی برای خونم میخرم. و از طرفی اشپزخونه ما خیلی کوچولو بود. همین الانشم کلی وسیله هامو جمع کردم تو کمد.