2733
2734
عنوان

شوهر خوشگل بداخلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1221 بازدید | 82 پست
همش یکسان بگیر مهم اینکه ببینم نظر بقیه چطوری چقدر اخلاق مهمه براشون یا شبیه رفیق منند😑😑😑

من خودم خوش اخلاق رو انتخاب میکنم 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به نظرم اخلاق خیلی مهمه تو انتخاب چون اخلاق بد زنو پیر میکنه ولی ولی ولی کار دل غیر منتظرس عاشق کسی ...

نکن با خودت همچین ان شالله عاشق خوشگل خوش اخلاااق بشی و مهربون و عالی الهی امین

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

نمیدونم ولی یکی از اقوام که شوهر کرد شوهرش خیلی خیلی خوشگل بود اما بد اخلاق تو دوره نامزدی تا چند ماه اول دوام آورد بعد به طلاق کشیده شد بس که شوهرش بداخلاق بود علاوه بر بداخلاق بودن خیلی خیلی هم مغرور بود 

کلا سر هرچیزی بداخلاقی میکرد و غرور داشت هنوزم که هنوز طلاق نگرفتن بیچاره دختره که تباه شد 

به نظر من اخلاق یه چیزیه که تغیر دادنی نیس 

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖
2738

صددرصد خوش اخلااااق

چون کسی ک دوسش دارم اخلاقش بیسته

چهرشم ب دل من یکی ک خیلییییی میشینیه

ولی بقیه میگن دماغش بزرگره ال بل

ک مهم نی

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 

خوشگل بداخلاق 😂😂😂😂✌️✌️✌️

آدم باید بتونه طرف مقابلش تغییر بده. من مامانم همیشه میگه بابات کلی اخلاق بد داشته من خوبش کردم 😕😕😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

اخلاق هیچوقت تکراری نمیشه ولی قیافه چرا

قیافه در حدی که به دل بشینه کافیه ولی اخلاق باید رشد داشته باشه و نه پس رفت و متغیرم نباشه

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2706