2737
2739
عنوان

دکوراسیون خونه+ عکس مبل هام

654 بازدید | 22 پست

سلام.

تاپیک رو برا خواهرم زدم لطفا راهنماییش کنید.

پذیرایی خونش کوچیکه در حدی که ی فرش ۱۲ متری خورده با ی ذره بغلاش خالی، مبل هاش استیله و جاگیر (پست بعد عکسشو میزارم) در حدی که مبلهاشو نمیتونه اصلا جابجا کنه و ی تغییری تو دکور خونه بده. حالا میگه خونمو که نمیتونم بزرگ کنم مناسب مبلام بشه ، مبلارو عوض کنم راحتی جمع و جور بگیرم. از اون طرفم حیفش میاد مبلاشو رد کنه بره چون هم خیلی سالم و نوعه هم اینکه سرویس جهیزیه اش بوده و کلا سه سال مصرف شده.

عکسو ببینین بگین شما اگه جاش بودین چیکار میکردین.

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

صد در صد مبلذهام نگه میداشتم مگه پول مفت بابات داده ک بده راحت بره این رفتارا برای چن سال پیش بود ک ارزونی بود مردم دکور خونه عوض میکردن دیگه الان تا چیزی خراب نشه ادم ک عوضش نمیکنه

واسه خونه کوچیک مبل استیل اصلا مناسب نییییییست رد کنه بگو یچیز جم و جور بگیره

اون موقعه به حرفامون گوش نکرد گفت الا بلا همینارو میخام الان میگه تو خونه تکون نمیتونم بدمشون اعصابم خورده، عوض کنم یا نه

کلا وسایلش برای خونه بزرگ مناسبه .خونه مادری مادرشوهری بذاره یه سری وسایل سبک بگیره رد کنه خیلی قیمت کم برمیدارن بعدا خونه رو هم بزرگ کنه باید دوباره هزینه کنه یا بیخیال بشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
صد در صد مبلذهام نگه میداشتم مگه پول مفت بابات داده ک بده راحت بره این رفتارا برای چن سال پیش بود ک ...

همون دیگه، نشسته حساب کتاب کرده میگه اینا الان گرون شده بفروشم با بوفه و ساعتش،  ی راحتی نو میخرم و ی ساعت دیواری معمولی.

بیچاره بابام فقط نگاش میکرد وقتی ابجیم داش حرف میزد

کلا وسایلش برای خونه بزرگ مناسبه .خونه مادری مادرشوهری بذاره یه سری وسایل سبک بگیره رد کنه خیلی قیمت ...

خونه رو حالا حالا دیگه نمیتونه جابجا کنه چون اینجارو تازه یساله خریده و ۱۰ سالی باید قسط بدن تا حالا مستاجر بوده

2706