2733
2734
عنوان

فکر میکنی حکمت بچه دار نشدتون چیه!!

19415 بازدید | 55 پست
من معتقدم هر کاری حکمتی داره و فکر می کنم حکمت اینکه 3سال قبل بچه دار نشدم این بود که خدا نمی خواست بچه ی من نوه ی اول باشه چرا که من عروس سوم بودم و جاری بزرگم 6سال بود که از زندگیش می گذشت و همینطور که زمان می گذره و تلاش های من بیشتر می شه یاد گرفتم صبور باشم و قدر بچه رو بیشتر می دونم و جفتمون آماده تر می شیم واسه مادر و پدر شدن ،حالا می خوام بهترین بچه ی دنیا رو تربیت کنم. شما فکر می کنین چرا خداوند صلاح نمی دونه که بچه دار شین!!!
*****فرشته های زیبای من 91/07/26 خونه ی ما رو روشن کردن*****
نمیدونم عزیزم تصور میکنم هنوز موقعش نشده من که توکاره خدا موندم !!!!!!!!!!!!!!!!!!
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حکمتش اینه که من همه جیززندکیم رابایدبه سختی بدست بیارم اینم روش
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
توت فرنکی جون ازهمان نی نی بخواه شفیعت شه
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2738
واسه اینکه دوستم داره بهم نی نی نمیده.هروقتم نی نی داد میدونم چون دوستم داره نی نی بهم داده.

خدا هرچی برام بخواد برای اینه که صلاحم همونه.من بنده ام معلوم نیست اونچیزی رو که من میخوام صلاحم باشه.

خدایا راضی ام به رضایت. هممون رو دلشاد کن و می نی بهمون عنایت کن.

الهییییییی امین
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**
چه حکمتی هست یکی مشکل قلبی داره یکی کلیه و یکی دیگه ....؟؟؟؟
بعضیها زودتر خوب میشه بیماریشون ،بعضی ها دیرتر و بعضیهام تا آخر عمر با اون بیماری دست به گریبانن.
البته تو همشون حکمتی هست ولی نمیدونم چرا این موردو بیشتر میندازیم گردن حکمت و بهش به عنوان یه بیماری نگاه نمیکنیم. البته خودمم مثل شماهام .
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
من که تو 1 سالی که نی نی میخواستمو نشد فقط به خدا نزدیکتر شدم . می دونستم صدامو میشنوه ولی شک داشتم . میدونم اون فقط باید بخواد اما هی بهش غر میزدم تا اینکه رومو کم کردو اول خیلی چیزارو بهم فهموند بعد بهم داد . الانم باردارم . وای که الان که به این یه سال نگاه میکنم میبینم چقدر صبورتر شدم . چقد خدارو دوس دارم . نه واسه اینکه الان باردارم واسه این که اگه بشناسیمش دیگه هیچ چی جز اون نمیخوایم
امروز داشتم با شوشو صحبت میکردم . از وقتی میینه من اینقدر نگرانم شروع کرده قران و دعا خوندن والا خودش عجله ای نداره . میگه فکر کنم حکمت بچه ندادن به ما این بوده که ما دوباره به خدا نزدیک شیم وگفت که خیلی وقت بوده که دیگه دعا نمیخونده ولی دوباره شروع کرده
2706