2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هوا هوايه قهره

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
2731
2738
باید الان خوب باشه اوضاع ک چرا برعکسه...منم قهرم خودمم نمیدونم چرا...از صبح حرف نمیزنه منم دیگه حلش ...

خب دیشب نتونستن .....شما تونستید؟

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤

ما قهر نمیکنیم ولی دعوا میکنیم اونم من فقط غر میزنم میزنم میزنم ..... اون انگار نه انگار  تا عصبی میشم چند تا میزنمش میبینم فایده نداره ولی قهر بلد نیستم نمیدونم چرا یادم میره سریع حرف میزنم باهاش 

اووووف اعصاب منم خرد....

مادر شوهرم ب همسرم زنگ زد ک پسر یکی دوستانشون عروسیشِ بعد حالا ما نمیریم شوهرم ب خجالت جواب میده یه نه محکم نمیگه ک نمیریم...بش گفتم من عروسی نزدیکترینم نرفتم حالا خودت خجالت میکشی بگی نه....😬😬

2706