2737
2734
عنوان

ازدست بدغذایی پسرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 57 پست
اینوانجام میدم عزیزم 

یا مثلاً کیک میخوای درست کنی نشونش زده بگو توش شیر میریزم 

عسل و گردو پودر کن یا همون چهار مغز بریز تو شیر بهش بده یا شیر موز 

اگه کشک هم دوست داره کال جوش و کشک بادمجون براش درست کن

براش اسباب بازی که دوست داره بیارید تا حواسش به اونه قاشق قاشق بکنید دهنش.من دستگاه فشار خون میارم و ...

عزیزدلم اخه انقدرکوچیک نیست که وگرنه تبلتشومیدم هه درموردکارتنش حرف میزنم هیچ ها.اصلاهمین غذارو میبینه هه میگه من گشنه ام نیست من نمیخورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم اینجوری بود شربت مولتی سانستول بهش دادم اشتهاش خ خوب شد الان اونقد میخوره باباش همش دعواش می ...

منم این شربتو چند تا شیشه ازش به دخترم دادم ولی دریغ از ذره ای تغییر

2731

پسر من الان ۸ سالشه هنوووز همینه که میگید 

داغونم کرده به خدا 

نون خالی جگر و جوجه و کباب پیتزا و همبرگر همینا والسلام اونم نه همیشه گااااهی 

ببین مثلا دو روزه هیچی نخورده میرم براش جگر کباب میکنم میارم میگه نمیخورم 

میوه اصلا بادوم پسته به هیچ وجه 

دکتر میکه قد و‌وزنش و تحرکش و هوشش خوبه مشکلی نداره ولی شما میفهمی وقتی بچه هیچی نمیخوره یه مادر تو چه حالیه خدا شاهده خودم غذا میخورم از خودم بدم میاد میگم بچه م نمیخوره من میخورم 

بچه من ۱ سال و نیمشه هیچی نمیخورد یه شربت میدم.الان خداروشکر وزن گرفته توپولی شده .هر چی بدی رد نمیک ...

ببینم شربتشو بقران هرکی بهم یادبده برای امواتش فاتحه میفرستم

2740
من با ۲۲ سال سن غذا نمیخورم اصن فقط قرمه سبزی و آش و جوجه مابقی روزای هفته ویفر و کیک خودمم ناراحت ...

عزیزم مگه بچه ایدمیدونید چقدبه بدنتون ضررمیزنیدشمایه خانمی ماهانه میشیدباردارمیشید

پسر من الان ۸ سالشه هنوووز همینه که میگید  داغونم کرده به خدا  نون خالی جگر و جوجه و کبا ...

ای خواهر میدونم بقران چی میگی درکت میکنم .یعنی خودمومیخوام بکشم بقیه میگن کاش ما بچه توبودیم انقدتوبه بچه میرسی ولی بچه من ...بقران تمام تلاشم این چیزی درست کنم مقوی 

راز موفقیتت چی بود؟

هیچی بردمش دکتر گفت سفره که انداختی صداش کن بگو بیا بخور اومد خورد که خورد نخورد بگو تا وعده بعد هیچی نیست تا گشنه بمونه منم اصلا اسرار بهش نمیکردم میگفتم حسین خوردی خوردی نخوردی خودت هم بکشی هیچی بهت نمیدم می اومد می‌خورد دکتر میگفت ابن طوری نظم هم یاد میگیره بعد من تنقلات هم نمی‌دادم بهش الان ته سالشه ماشاالله همبن طور تنقلات میخوره غذا هم میخوره اما دخترم نه اون از همون یک سالگی قشنگ غذا می‌خورد چون زود غذا بهش دادم شیر خشکی بود بک سالگی دیگه بهش شیر ندادم غذا و شیر پاستوریزه دادم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2706