2737
2734
عنوان

ازدست بدغذایی پسرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 57 پست
منم این شربتو چند تا شیشه ازش به دخترم دادم ولی دریغ از ذره ای تغییر

واقعا؟من انواع ویتامینارو بهش دادم تاثیر نداشت ولی این واقعا اشتهاش رو باز کرد پسر من تقریبا ۶ سالش بود الان ۱۲ سالشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا مثلاً کیک میخوای درست کنی نشونش زده بگو توش شیر میریزم  عسل و گردو پودر کن یا همون چهار مغز ...

عزیزم شیرموز براش درست کردم بگویه قلوپ بخوره کیک توخونه رواصلا لب نمیزنه

ای خواهر میدونم بقران چی میگی درکت میکنم .یعنی خودمومیخوام بکشم بقیه میگن کاش ما بچه توبودیم انقدتوب ...

یه چند وقت بیخیال بشو بخدا هرچی بیافتی دنبالش بدتر میشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2728

اسی جان نگران نباش بچه ها بزرگ بشن خوب میشن من هم پسرم خوراکش هم خوابش خیلی اذیت می‌کرد الان خوب شده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2738

شربت اشتها آور ندید که اشتباه محظه.فقط برا راحت کردن کار و وجدان خودخون.

منم دخترم چهارسالشه هیچی نمیخوره.ولی دقت کردم وقتی میگی بخور نمیخوره.منم اصلا نمیگم بخور.الانم که میگم نمیخوره چون شوهرم میگه بخور بخور.

خودمم میگم که اشتباه محظه.

یه بار کباب پخته بودم سر سفره نخورد مثل همیشه.منم خسته شدم .جمع کردم و مال دخترم و گزاشتم رو میز و رفتم سراغ کیف خودم.برنج هم کم بود از حرصم خوردم تموم شد گفتم بزار گشنه بمونه.از اتاق برگشتم دیدم تمام کبابارو خورده.یک سیخ و نصفی بود.شاخ دراوردم.به نطرم باید با غذا تنهاشون بزاری و هیچ هله هوله ای جاشو بلد نباشه.

اشتها اورا بیشتر از نیاز بچه غذا به بچه تزریق میکنن و باعث بیماری های بد میشه که دور از جون تمام بچه ها اسمشو هم نمیبرم

خدایا ناامیدم نزار
عزیزم شیرموز براش درست کردم بگویه قلوپ بخوره کیک توخونه رواصلا لب نمیزنه

ببین من کیک میپزم میزارم رو زمین یک کلمه نمیگم بخور یک کلمه.هروقت گشنه بشه میاد با ولع میخوره بعد موقع خوردن تشویق نکن نگاه نکن.نفهمه خوشحال شدی.به کارت برس

خدایا ناامیدم نزار
عزیزم مگه بچه ایدمیدونید چقدبه بدنتون ضررمیزنیدشمایه خانمی ماهانه میشیدباردارمیشید

اره اصن تایم پریودیم پا درد شدید میشما

خودم میدونم ولی حالم بد میشه از غذاهای دیگ

نگاه کن اگ بستنی دوس داره بستنی و مغزا رد مخلوط کن بهش بده یا کیک بپز تو کیک بریز

یا بهش بگو بیا باهم غذا درس کنیم ی ماهیتابه کوچولو ام بهش بده ک هرچی کنارت درس میکنه اون برا خودش جدا درس کنه ذوق کنه شاید بخوره

برای