2737
2734
عنوان

خونریزی در ۶هفته و پنج روز

168 بازدید | 25 پست

من هفته ی ششم سونو دادم قلب تشکیل شده بود دکتر گفت همه چیز خوبه 

امشب خونریزی داشتم به اندازه ی دو تا پد روزانه 

خون روشن و صورتی بود اصلا تیره یا لخته نبود 

رفتم بیمارستان شیاف داد گفت فردا برو سونو 

دل تو دلم نیست😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونا احتمالا هماتوم ربطی به جنین نداره معمولا تو شش هفته ممکنه بعضی ها دفع کنن نگران نباش استراحت کن

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731

حالم از سه ماهه اول بارداری به هممممم میخوره، لعنت به سه ماهه اول که همششششششششششش استرس و ناراحتیه، اهههه، دعا میکنم از ته دل فردا ک رفتی بگن خونریزی برا التهاب دهانه رحم بوده و ربطی ب بچه نداره،انشاءالله انشاءالله انشاءالله خدا همه استرسارو ازت دور کنه و نی نی سالمتو بغل بگیری 

در زندگی از تصور مصیبت های بیشماری رنج بردم که هرگز اتفاق نیفتادند... 
2738

عزیزم کار سنگین کردی یا استرس داشتی؟؟الانم استرس نداشته باش انشالله که چیزی نمیشه...ولی وقتی خون روشن اونم دو تا پد داشتی چرا سونو اضطراری نکرد همونجا بیمارستان اخه

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  

عزیزم احتمال زیاد جفت بچت پایین خونریزی کرده چون منم توبارداریم اینطوری شدم رفتم دکتر امپول پرلوتون وشیاف داد واسه حلوگیری از سقط. رفتم سونو گف جفت پایین فقط استراحت کن.تا یک ماه استراحت مطلق بودم خوب شدم

الانم تامیتونی استراحت باش

2706