2752
2734

من می دونم شوهرم اصلا دوسم نداره اما چون عاشقشم نمی تونم ازش دل بکنم و چون احترام بهم میذاره خیال بافی می کنم ک دوسم داره

ولی می دونم ک دلش از سنگه

وقتی میگم دوست دارم هیچ وقت هیچی نمیگه😢

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
این راه زن نجیب که بخواد مستقل بشه  الان زنا جلوتر از مردا معشوقه میگیرن

منم میخوام باشرافت زندگی کنم

ولی نه حامی دارم نه کار دارم ونه میتونم مهریه ازش بگیرم

خودمم هنرو پسندازی ندارم

فقط دلم میخواد بمیرم

ما مجبور به ازدواج بودیم  شاید انتخابمون از اول اشتباه بود به اصرار ما خدا جورش کرد ولی خیلی ...

دقیقا شوهر منم تو چشم همه آقا و باوقار فهمیده صاحب احساس و درک خیرخواه و متین ...😭

از ترس اینکه هیچکس حرفامو باور نمیکنه سفت نشستم سرجام 😭

2731
منم میخوام باشرافت زندگی کنم ولی نه حامی دارم نه کار دارم ونه میتونم مهریه ازش بگیرم خودمم هنرو پس ...

نمیر عزیزم قوی باش هنری یاد بگیر شده حتی کیک پزی سفارش بگیر 

منظورم اینه درامد زایی کن حتی کم 

خیاطی یاد بگیر 

راه زیاده

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
اگه کسی مثل منه ...چطور کنار میایید

میسوزم و میسازم بخاطر پسرکوچیکم و پدر مادر مریضم تا اینکه یه روز عُقده کنم دق کش بشم بمیرم😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔سوختم تا ابد جونیم سوخت هیچی از عشق و عاشقی  و محبت و نوازش نفهمیدم😔

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔

چه روزا و لحظه هایی که فقط خرد شدم

کلی امراض عصبی پیدا کردم

هیچکس اما فکر نمیکنه ممکنه این همه مرض یه منشائی داشته باشه ...😔دلم خیلی برای خودم میسوزه 

میسوزم و میسازم بخاطر پسرکوچیکم و پدر مادر مریضم تا اینکه یه روز عُقده کنم دق کش بشم بمیرم😔😔😔😔😔 ...

گاهی میگم نکنه شوهرم میبینه نمیتونم دل از زندگی و بچه ام بکشم 

خودخواسته ناراحتم میکنه که دق مرگ بشم تا راحت بشه بدون هیچ درد سر و زحمتی 😔

اگه شرایط طلاق نداری مثل خودش رفتار کن ک لاقل خودت اذیت نشی

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان
گاهی فکر میکنم دلش میخواد کلا نباشم ولی به زبون نمیاره...چرا واقعا اگه کسی کسیرو نمیخواد چرا بهاش از ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دقیقا منم همین فکر رو میکنم😔😔😔😔فکرمیکنم سربارشم یا با جون و دل خرجم نمیکنه😔

چه ڪردم بــا خودم ڪه مــــرگ و زندگــــی برام فرقی نداره...💔   💔رنجیـــدم ولی خنـــدیدم ڪسی نفهمیــد کہ چقـــدر درد دیدم...💔.💔.💔
گاهی دلم میخواد مثل یه دختر بچه دست بزرگترمو بگیرم بگم فلانی ناراحتم کرده اونم بگه ناراحت نشو ادبش م ...

😰😰😰😰😰😔😔😔😔

2706