2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا ؟

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
2731
2738

از تو نت یه سری هنرای ساده مثل گلدوزی یا بافتنی اینارو یاد بگیر انجام بده

خطاطی یاد بگیر

اشپزی

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
خداوندی خدا بیچاره شدم

بیخیال باش زندگی دوروزه امروز زندگی میکنی فردا میمیری ... هر چی افکار بد فکر کنی انرژی منفی میگیری ... شاد باش تا اتفاقات خوب بیفته  

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

نرم افزار زبان دانلود کن یاد بگیر

اول ماه یه سری کتاب برا خودت مشخص کن تو اون ماه بخونشون

تو اینترنت سرچ کن هنری یاد بگیر سرگرمش شو

کتاب رنگ امیزی بزرگسالان بخر هرروز یکم رنگش کن من خودم دنبالشم به نظر خیلی حال میده

ورزش کن نیم ساعت هرروز

سخنرانی های علمی یا مذهبی گوش بده

هرچند روز یه بار یه غذای جدید درست کن 

میتونی هر هفته در حد تغییرات کوچولو کوچولو دکور خونتو عوض کنی

2706