2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد در صد 

یه جایی شنیدم از کسی این داستانو که

یه نفر قبل انقلاب ،، شراب میخورده و بدنش پر از خالکوبی بوده تصویر خانم و... و توبه میکنه و میره جنگ و اونجا همیشه پوشیده بوده تا کسی نبینه بدنشو، یه روز یه نفر میفهمه و ازش ماجرا رو میپرسه و بهش میگه اگه شهید شدی چی اون موقع همه میبینن که تو خالکوبی داره و .. اون بهش میگه خدا تا الان که زنده ام آبرو مو نبرده بعد از مرگمم نمیبره! 

تا اینکه یه روز یه شهید میارن که کل بدنش سوخته از پلاکش میفهمه اون اقا که این شهید هموندشهیده!

2728

آفرین به همتون چقدرخوب جوابشونودادین🤗...بله عزیزم خدامهربان ترازحدتصوره😘😍

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
2738
😢😢😢😢خدا از دهنتون بشنوه😭خیلی گناه کارم😔

گناه بخشیده میشه گلم ..گناه بزرگتره یا رحمت خدا؟

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
آره به خدا دلم آروم شد😢

نگران نباش عزیزم توالان بنده خوب خدایی چون توبه کردی😍😘همه ماها یطورهایی گناه کاریم ولی وقتی توبه میکنیم دیگه نبایدزیرقولمون بزنیم

بهت وفادارم عشق زندگیم⁦❤️⁩ خدایا همه موانع رو برسرعاشقابردار موانع سرراه منو عشقمم بردار الهی آمین😍برای رسیدن به عشقم صلوات بفرستین خداهمتونو به آرزوهاتون برسونه😘🤩
رحمت خدا❤

آفرین پس تکه کن به رحمت خدا

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤
2706