2733
2739

سن و وزن بالا،مارکرهای free beta و PAPP-A ،مجموعه اینها به علاوه سابقه دیابت وابسته به انسولین و...خیلی چیزها توی تعیین ریسک نقش داره،ولی در هرحال احتمال خطا زیاده و Cell free و آمنیوسنتز دقیق ترین تست ها هستن در حال حاضر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
باهاش گرم گرفید؟یا مثلا یه خورده باهاش بازی کنید؟درسته درک درستی از زندگی ندارن چون دهنشون همیشه بچه ...

چندبار ازروی دلسوزی خواستم باهاش بازی کنم ولی فقط زل میزنه بهم وقتی نگاش میکنم خجالت میکشه می‌ره یه بارم حمله کرد موهامو کشید مکه زیاد خونشون نمی‌ریم فوقش سالی 6 یا7بار

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
2738
احتمالا از همون اول پدر و مادرش از جمع دورش کردن که برخورد درس رو یاد نگرفته

آره زیاد جایی نمیبرنش

i'm in the dark🥀                                                 لحنم یکم تند وتیزه وگرنه دشمنی با کسی ندارم
آره زیاد جایی نمیبرنش

همون دیگه.وقتی تو اجتماع کنار بقیه آدما بزرگ شده باه این رفتار رو نمی کنه.شاید پدر و مادرش هم تو خونه رفتا درستی باهاش ندارن

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.
همون دیگه.وقتی تو اجتماع کنار بقیه آدما بزرگ شده باه این رفتار رو نمی کنه.شاید پدر و مادرش هم تو خون ...

نمی‌دونم جلوی ما که رفتارشون خوبه ولی فقط میدونم یکی ازداداشاش که 12سالشه اذیتش می‌کنه و زیاد سربه سرش میزاره

2706