2737
2739

مسئله ای برام پیش اومده نمیدونم باید چکار کنم میخواستم راهنماییم کنید

من یه فروشگاه لباس زنونه داشتم  که سرمایش دوسوم مال من بود یک سوم مال پدرم

پارسال اردیبهشت ماه شدیدا بیمار شدم طوری که نمیتونستم برم مغازه

دوماه مغازم تعطیل بود فقط کرایه میدادم  و بعد شوهرم گفت که بیا جنسها رو بفروشیم و جمع کنیم مغازه رو

قرار شد جنسا رو بدیم به یکی از آشنا ها اون هم اومد جنسا رو جمع کرد که ببره قرار شد ۲۰ درصد که سودم بود رو از روی جنسا کم کنیم همه رو برداره

ولی شوهرم پشیمون شد گفت خالم بیاد پای مغازه

جنسا رو بفروشه و درصدی برداره

منم به خاطر این که از جیب کرایه ندم قبول کردم  به امید این که خوب بشم و دوباره برم پای مغازم

چون چندسال برای رونق مغازم تلاش کرده بودم و دوست نداشتم جمعش کنم

حال من طوری بود که افسردگی خیلی شدیدی گرفته بودم

الان دوماه به لطف خدا گوش شیطون کر خوب شدم

خب

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دوماه به لطف خدا گوش شیطون کر خوب شدم

الان مشکل اینه که خاله شوهرم اول قرار بود بیاد جنسا رو بفروشه درصدش رو بهش بدم

من نظرم این بود که۱۵ تا ۲۰ درصد فروش رو بهش بدم وکرایه و هزینه ها رو خودش بده که از جیب کرایه ندم اونم تشویق بشه جنسام رو بفروشه چون سودش تو جیب خودشه  تا خوب بشم برم پای مغازم

ولی خاله شوهرم بعد از یک ماه که اومد خودش جنس اورد تو مغازه بفروشه کنارش جنسای منم میفروخت

که گفتم عیبی نداره بزار اینجوری

دلگرم میشه

دوماه اول کارت خوان من تو مغازه بود بعد ۲ ماه گفت تو کارتخوانت رو ببر من کارتخوان میارم

!!!!

من راضی نبودم ولی شوهرم بدون  این که به من بگه قبول کرد و کارتخوانم رو از مغازه اورد

2728

خا....

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)

بعد دوماه خالش بهش گفته بود که بیا من ۱۰ میلیون بهت بدم کلا جنسا رو بهم بده کلی عیب الکی رو جنسا گذاشته بود  

شوهرمم ناراحت شده بود کل جنسا رو کیسه گرفت اورد خونه

من اون روز از کارش خیلی ناراحت شدم

بهش گفتم نباید این کارو میکردی

چرا مغازم رو بهش تحویل دادی 😔

گفت اگر میذاشتمشون کل جنسات رو بالا میکشید

2738

اگ اجاره مغازه ب اسم خودته راحت میتونی بندازیش بیرون و بگی ک ایشون ی مدت استخدام بودن الان اجناس منو بیرون انداخته و خودش جنس آورده و میفروشه و از مغازه بیرون نمی ره تموم 

منت نمی کشم!از من خوشت نمیادراهتو کج کن نه قیافتو !❲زِندگیت‌کِه‌سَخت‌تَرشد‌‌) دَستکِش‌هایِ‌بوکسِتو‌مُحکَم‌تر‌بِبَند🦋✨💕      مُهِم نی اَز همہ خوشگِل تَر باشےمُهم اینِع یڪے اَز تَہِ دِلِش بِهتـ بگِہ خُوشگِلَم🥰

اصل از اول برج ۹ پارسال مغازه

منو بدون رضایت من برداشت و من هیچی نگفتم ولی خیلی ناراحت شدم

ولی چون حالم خیلی بد بود حال حرف زدن درمورد مادیات رو نداشتم فقط دوست داشتم خوب بشم

هر کس میگفت مغازه میگفتم حال ندارم درموردش حرف بزنم

ار برج ۹ پارسال

کلا

۲ تومن رهنم پیشش بوده

رگال و ویترین و ....

مغازم در اختیارش بوده

۱۰ میلیونم پول نقد از من پیشش بوده

که باهاشون جنس خریده  الان حداقل ۲ برابر شدن و به من هیچی نداده

الان که  گوش شیطون کر خوب شدم چند رو پیش بهش گفتم بیا حساب  کنیم

گفت باشه برم جنس بخرم تهران بیام بعد

بعداومدن از تهران  اومد یه کولر خرید برای مغازه

بعد اومد برای حساب کتاب

حساب که کردیم

گفت شوهرت به من گفته ۲۰ درصد کل فروش مال تو

خب

بهش گفتم خب قبول کرایه ها وهزینه هارو باید ازش کم کنیم گفت

نه حرفی در مورد کرایه ها نزده 😳

۲ کرایه برج ۵ و۶ رو باید خودت بدی ا برج ۸ و۹ رو نصف نصف !!!

به شوهرم گفتم خاله اینجوری گفته

گفت من بهش گفتم ۲۰ درصد سود

مال تو نه ۲۰ درصد فروش

جنساهم که قیمتشون تو بازار بیشتر شده بود اون موقع که اومده بود

بهش گفتم اگر بیشتر تونستی بفروشی هرچی بیشتر فروختی مال خودت

من نمیخوام حقی از کسی گردنم باشه

من نمیدونم چطور باهاش حساب کنم

میخواستم راهنماییم کنید

اگ اجاره مغازه ب اسم خودته راحت میتونی بندازیش بیرون و بگی ک ایشون ی مدت استخدام بودن الان اجناس منو ...

به نام شوهرمه وفقط یه ماه از قرار داد مونده

نمیدونم چطور پولام رو ازش بگیرم

2706