2733
2739
عنوان

خانم هایی که تو فامیل زنی دارید که بچه شیر میده یه لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 3073 بازدید | 141 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منکه شیرخشک میدادم به دخترم راحت بودم از این لحاظ😅 ولی کلا تو فامیل هم ندیدم کسی جلو نامحرم بندازه ...

عزیزم حالا الان می خندی ولی کار تو هم درست نبوده همچین 

و حالا مادر شدم 
نه عزیزم الان میگی این چی میگ ولی این بد حجابم نیست حتی خیلی رعایت می کنه حالا شاید جاری شما کلا اعت ...

جاری؟ من مجردم... ولی کلا اینکار زشته.. خصوصا از نظرم سینه زن شیرده واقعا زشته و طرف باید خودشم خجالت بکشه

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2728
عین عمه شوهر من😑 شوهرم گفت خیلی زشته آدم چندشش میشه درسته محرمیم اما این خیلی بی ملاحظه س

خدایی حیا ربطی به محرم و نامحرم نداره 

خانم همین بنده خداهم نشسته بود خیلی لاغره اصلا سینه نداره برعکس اون که شیر میداد 

انقدر دلم سوخت واسه زنش

خدایاشکرت
2738
خدایی حیا ربطی به محرم و نامحرم نداره  خانم همین بنده خداهم نشسته بود خیلی لاغره اصلا سینه ندا ...

چه ربطی داره؟ شاید شوهرش همینجوری دوست داشته

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
اینکه بچه شیر مادر نخوره هزار و یک آسیب داره 

حتما دلیل داشته دکتر تجویز کرده شما نگران نباش! 

کسی دلسوز تر از مادر وجود نداره برای بچه !

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2706