2733
2734

من ۱۹ سالمه ی بچه دارم ک هنوز یکسالش نشده وچندماهس

من وشوهرم قبل ازدواج باهم اشناشدیم و ازدواج کردیم و تودوره اشنایی خیلی عالی بود اما بعد ازدواج اون روی سگشو نشون دادم ی ادم عصبی بددهن اخلاق و رفتاراش شبیه مردای دیکتاتور خشک و بی روح

۳ بارم خیانت کرد یبار جنسی بقیه تلفنی بودند

اما بااینحال موندم و من چون زود ازدواج کردم وخنگ بودم ک خاک برسرم خوب جلوگیری نکردم وجلوگیریم طبیعی بود ک باردار شدم و بیشتر تو منجلاب غرق شدم

الان دیگه نمیتونم تحمل کنم عصبیه میزنه میشکنه سراینکه چرا زود غذا یاچاییشو اماده نکنم غرمیزنه واینم بگم وضع مالیش افتضاحه وی مدته ک مشغول بکارشده

این مدت همش خونوادم خرج لباس و حتی خورد وخوراکمو میدن و اون فقط برا بچه پوشک و شیرمیخره

دیشب ی دعوای بزرگی کردیم و اونم جاشکری که پلاستیک بود زو رو سرش شکوند و شروع کرد دادوبیداد کردن منم نمیگم بی تقصیرم

خودمنم عصبیم و این خیانتای ک ازش دیدم منو عصبی و دیونه کرد

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋

الان ازدیشب ازخونه رفت چون خونه رو بابام بهمون داده

حالا سوالم اینه بابام میگه طلاق بگیر ما کنارتیم ولی ب شرطی ک بچه رو بهش بدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم اگ اینکارو کنم خوشبخت ترمیشم ولی اخه دلم چطور

خیلی سختمه دل کندن ازپسرم توروخدا شماراهنمایی کنید کدوم راه بهتره

2731
الان ازدیشب ازخونه رفت چون خونه رو بابام بهمون داده حالا سوالم اینه بابام میگه طلاق بگیر ما کنارتیم ...

بچتو میخوای بدی به اون حیوون؟؟

بیارش با خودت و جداشو

بیرون که نمیندازنت

2738
نه بچت حیفتهههه.باباتو راضی کن بچتو نگه داری.گریه کن پیشش تا راضی شه

اخه میدونم شوهرمم بچه رو میخواد وبابام میگه من اعصاب درگیری بااینارو ندارم

میدونم اگ اینکارو کنم خوشبخت ترمیشم ولی اخه دلم چطور خیلی سختمه دل کندن ازپسرم توروخدا شماراهنمایی ...

درکت میکنم شوهر منم خیانت کاره و دست بزن داره

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
بچه ک گناه داره دست همچین مردبی اعصابی بزرگ شه توهم گناه داری خب منم سر دوراهیت موندم کسی پیشنهادی ن ...

اون برا بچش خیلی خوبه وحتی داد سرش نمیزنه و میدونم خوب حواسش ب بچشه و مادرشوهرم بزرگش میکنه ولی خب منم مادرم نمیتونم سختمه هضمش

چرا نمیرین پیش روانشناس واسه زوج درمانی؟ بچه ات گناه داره😢

فایده نداره دیگه کارازکار گذشته حرمتا شکسته شد کلی دیشب بامادرم جروبحث و توهین کرد

2706